Samsung Notes ikon

Samsung Notes

v2.0.02.31

Samsung Notes, Samsung'un resmi olarak geliştirdiği not alma ve düzenleme uygulamasıdır.

 

Samsung marka telefonlarda varsayılan olarak yüklü olan Notes, tüm Android kullanıcılarının kullanımına açıldı. Temel olarak not alma, düzenleme ve çizim yapma gibi özellikler uygulamanın işlevleri arasında. Bunlara ek olarak, notları kilitleyerek güvende tutma, el yazısı ile not alma, akıllı kalem (S Pen) desteği ve bulut depolama senkronizasyonu Samsung Notes'in dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor.

 

Samsung Notes'a yeni geçiş yapacaksanız diğer not uygulamalarında kaydettiğiniz notları kolayca senkronize edebilirsiniz. Samsung Notes APK dosyasını kurduktan sonra uygulama telefonunuzdaki uygulamaları analiz ederek yedekleyebileceğiniz içerikleri size gösteriyor. İstediğiniz notları Samsung Notes'a aktarabilir veya hepsini silerek uygulamayı sıfırdan kullanabilirsiniz.

Samsung Notes ekran görüntüleri Samsung Notes ekran görüntüleri Samsung Notes ekran görüntüleri Samsung Notes ekran görüntüleri Samsung Notes ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Android P versiyonuna özel yeni özellikler eklenmiş. Bu özellikler arasında notları liste şeklinde görüntüleme, GIF görüntülerini destekleme, yazı tipi boyutu ve hizalama gibi kullanışlı işlevler yer alıyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.02.31

GeliştiriciSamsung Electronics Co., Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi25.03.2018 - 17:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme460

Dosya boyutu 27.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8503

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder