Microsoft To-Do ikon

Microsoft To-Do

v1.12.32

Microsoft To-Do, günlük işlerinizi ve yapılacaklar listenizi kolayca yönetebileceğiniz bir liste uygulaması.

 

Microsoft'un tecrübesini arkasına alan To-Do içerdiği takvimle birlikte detaylı bir kontrol desteği sunuyor. Bugün, yarın, sonraki hafta veya önümüzdeki ay farketmeden yapmanız gereken bir şeyi To-Do ile not edebilir ve gerekiyorsa kendinize bir hatırlatıcı ekleyebilirsiniz. Böylece tarihi geldiğinde bir hatırlatıcıyla işiniz size hatırlatılıyor ve işi unutmamış oluyorsunuz.

 

Microsoft To-Do, Microsoft hesabıyla birlikte çalışmayı desteklediği için hesabınıza erişebildiğiniz her yerden yapılacaklar listenizi yönetebiliyorsunuz. Örneğin, telefonunuz size uzak bir yerde ise bilgisayardan hesabınıza giriş yaparak yeni bir yapılacak listesi oluşturabiliyorsunuz. Listede yapmış olduğunuz bu değişiklik mobil cihazınızda da anında geçerli oluyor.

 

Android yapılacaklar listesi uygulamaları arasında Microsoft'un tecrübesiyle oldukça başarılı işler çıkartan Microsoft To-Do hem tamamen ücretsiz hem de reklam gösterimi bulunmuyor. Uygulamaya ait kurulum dosyasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Microsoft To-Do ekran görüntüleri Microsoft To-Do ekran görüntüleri Microsoft To-Do ekran görüntüleri Microsoft To-Do ekran görüntüleri Microsoft To-Do ekran görüntüleri
Artıları

Başarılı arayüz tasarımı,

Kaliteli grafik birimi,

Kolay kullanım,

Hatırlatıcı desteği,

Microsoft hesabı senkronizasyonu.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.12.32

GeliştiriciMicrosoft Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi12.09.2017 - 13:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme17

Dosya boyutu 11.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7792

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder