Polaris Office ikon

Polaris Office APK

v7.6.1

Polaris Office, Android cihazınızdan tüm ofis belgelerini yönetmenizi ve düzenlemenizi sağlayan başarılı bir ofis uygulamasıdır.

 

Aslında uygulama için komple bir ofis uygulaması demek daha doğru olur: çünkü word, excel, powerpoing (slayt) ve PDF dökümanlarının hepsini Polaris Office ile yönetebiliyorsunuz. Android Microsoft ofis uygulamaları bildiğiniz gibi PDF formatını desteklemiyor, bu nedenle ek bir PDF uygulamasına ihtiyaç oluyor. Polaris Office uygulamasında böyle bir ihtiyaca gerek kalmadan tüm belgeleri yönetebiliyorsunuz. Uygulamanın desteklediği tüm belge formatları şunlar:

  • DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, PPS, PPSX, TXT, HWP, ODT ve PDF

 

Polaris Office'in başarılı bir diğer özelliği ise Polaris Drive servisi. Çevrimiçi ve yedekli çalışmayı seven kullanıcılar için sunulan Polaris Drive servisi sayesinde belgelerinize istediğiniz yerden erişmeniz mümkün. Polaris Office'in hemen hemen tüm özellikleri ücretsiz, Polaris Office APK dosyasını indirerek Android telefonunuzda belgeleri düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Polaris Office ekran görüntüleri Polaris Office ekran görüntüleri Polaris Office ekran görüntüleri Polaris Office ekran görüntüleri Polaris Office ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Metin editöründe font boyutu belirleme ve zoom özelliklerinde yaşanan hata düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder