ChatGPT ikon

ChatGPT APK

v1.2023.314

ChatGPT Açıklama

ChatGPT APK ile başarılı yapay zeka platformu Android telefon ve tabletlere geliyor.


OpenAI tarafından geliştirilen ChatGPT bildiğiniz gibi sorulara cevap veren başarılı bir yapay zeka sistemi. Resmi olarak geliştirilen Android uygulaması ile artık bu servisi Android telefon ve tabletlerinizde de kullanabilirsiniz. Uygulamanın çalışma mantığı web sitesi ile aynı çalışıyor: ChatGPT robotuna istediğiniz soruyu sorun ve o da size cevap versin. Sorunuz ne olursa olsun ChatGPT robotu size en doğru ve kapsamlı cevabı vermeye çalışıyor.


ChatGPT Android uygulaması tamamen ücretsiz kullanılıyor. Sisteme üye olarak kullanabileceğiniz bu servis üzerinden bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İster tavsiye alın, ister soru sorarak hızlı yanıt alın. Kullanım size kalmış. Öğrenciler için de bir tüyo verelim. Uygulama ödev hazırlarken de oldukça yardımcı olacaktır.


ChatGPT nasıl indirilir?

ChatGPT uygulamasını Cepde üzerinden ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Uygulama Android 6.0 ve üzeri sürümlerde çalışıyor. Eğer bu gereksinimi karşılıyorsanız, aşağıdaki mavi renkli indirme düğmesine basarak ChatGPT APK dosyasını hemen Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

ChatGPT APK son sürüm güncellemesinde uygulamada yaşanan hatalar düzeltilmiş.

ChatGPT ekran görüntüleri ChatGPT ekran görüntüleri ChatGPT ekran görüntüleri ChatGPT ekran görüntüleri ChatGPT ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2023.314

GeliştiriciOpenAI

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi29.09.2023 - 14:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme115

Dosya boyutu 20.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11520

GÜVENLİKİndireceğiniz ChatGPT APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.openai.chatgpt

APK imzası: 51a2f260766c9c1a83b7dd5b4572040ac23e4aea

ChatGPT eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm ChatGPT versiyonları:
  • 1. ChatGPT v1.2023.270

ChatGPT nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. ChatGPT APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder