LOCX Uygulama Kilitleme ikon

LOCX Uygulama Kilitleme APK

v2.3.1.048

LOCX Uygulama Kilitleme ile Android telefonunuzda kurulu olan uygulamaları, fotoğraf ve videoları kilitleyebilirsiniz.

 

Özellikle kişisel bilgilerin ve hesapların yer aldığı uygulamaları yabancı kişilere karşı güvende tutmak şart. LOCX uygulaması bu konuda en iyi kilitleme uygulamalarından birisi olarak öne çıkıyor. Uygulamalarınızı ister parmak izi, ister şifre, isterseniz de desen ile şifreleyerek erişime kısıtlayabiliyorsunuz.

 

LOCX APK dosyasını indirip kurduktan sonra uygulama telefonunuzda yüklü olan uygulamaları tarayarak size öneri sunuyor. Rehber, mesajlar, mail, galeri, Facebook, Twitter, Instagram, Ekşi Sözlük ve Google Play kilitlenebilir öğeler olarak bu uygulamaların başında geliyor. Bunların dışında istediğiniz herhangi bir uygulamayı da kilitlemeniz mümkün.

 

LOCX Uygulama Kilitleme ayrıca kullanıcılar için farklı tema seçenekleri sunuyor. Sürekli aynı ekranı görmek istemeyen kullanıcılar ayarlar kısmından uygulamayı istedikleri gibi kişiselleştirebilir durumda. Son olarak, uygulama tamamen ücretsiz.

LOCX Uygulama Kilitleme ekran görüntüleri LOCX Uygulama Kilitleme ekran görüntüleri LOCX Uygulama Kilitleme ekran görüntüleri LOCX Uygulama Kilitleme ekran görüntüleri LOCX Uygulama Kilitleme ekran görüntüleri

Yorumlar

LOCX Uygulama Kilitleme için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce LOCX Uygulama Kilitleme v2.3.1.048 için
Çok güzel