LOCX Uygulama Kilitleme ikon

LOCX Uygulama Kilitleme

v2.3.1.048

LOCX Uygulama Kilitleme ile Android telefonunuzda kurulu olan uygulamaları, fotoğraf ve videoları kilitleyebilirsiniz.

 

Özellikle kişisel bilgilerin ve hesapların yer aldığı uygulamaları yabancı kişilere karşı güvende tutmak şart. LOCX uygulaması bu konuda en iyi kilitleme uygulamalarından birisi olarak öne çıkıyor. Uygulamalarınızı ister parmak izi, ister şifre, isterseniz de desen ile şifreleyerek erişime kısıtlayabiliyorsunuz.

 

LOCX APK dosyasını indirip kurduktan sonra uygulama telefonunuzda yüklü olan uygulamaları tarayarak size öneri sunuyor. Rehber, mesajlar, mail, galeri, Facebook, Twitter, Instagram, Ekşi Sözlük ve Google Play kilitlenebilir öğeler olarak bu uygulamaların başında geliyor. Bunların dışında istediğiniz herhangi bir uygulamayı da kilitlemeniz mümkün.

 

LOCX Uygulama Kilitleme ayrıca kullanıcılar için farklı tema seçenekleri sunuyor. Sürekli aynı ekranı görmek istemeyen kullanıcılar ayarlar kısmından uygulamayı istedikleri gibi kişiselleştirebilir durumda. Son olarak, uygulama tamamen ücretsiz.

LOCX Uygulama Kilitleme ekran görüntüleri LOCX Uygulama Kilitleme ekran görüntüleri LOCX Uygulama Kilitleme ekran görüntüleri LOCX Uygulama Kilitleme ekran görüntüleri LOCX Uygulama Kilitleme ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3.1.048

Geliştiricithememaker.studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 3.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi22.03.2018 - 23:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme27

Dosya boyutu 6.49 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8451

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 ay önce LOCX Uygulama Kilitleme v2.3.1.048 için
Çok güzel