LOCX Uygulama Kilitleme ikon

LOCX Uygulama Kilitleme APK

v2.3.1.048

LOCX Uygulama Kilitleme Açıklama

LOCX Uygulama Kilitleme ile Android telefonunuzda kurulu olan uygulamaları, fotoğraf ve videoları kilitleyebilirsiniz.


Özellikle kişisel bilgilerin ve hesapların yer aldığı uygulamaları yabancı kişilere karşı güvende tutmak şart. LOCX uygulaması bu konuda en iyi kilitleme uygulamalarından birisi olarak öne çıkıyor. Uygulamalarınızı ister parmak izi, ister şifre, isterseniz de desen ile şifreleyerek erişime kısıtlayabiliyorsunuz.


LOCX APK dosyasını indirip kurduktan sonra uygulama telefonunuzda yüklü olan uygulamaları tarayarak size öneri sunuyor. Rehber, mesajlar, mail, galeri, Facebook, Twitter, Instagram, Ekşi Sözlük ve Google Play kilitlenebilir öğeler olarak bu uygulamaların başında geliyor. Bunların dışında istediğiniz herhangi bir uygulamayı da kilitlemeniz mümkün.


LOCX Uygulama Kilitleme ayrıca kullanıcılar için farklı tema seçenekleri sunuyor. Sürekli aynı ekranı görmek istemeyen kullanıcılar ayarlar kısmından uygulamayı istedikleri gibi kişiselleştirebilir durumda. Son olarak, uygulama tamamen ücretsiz.

LOCX Uygulama Kilitleme ekran görüntüleri LOCX Uygulama Kilitleme ekran görüntüleri LOCX Uygulama Kilitleme ekran görüntüleri LOCX Uygulama Kilitleme ekran görüntüleri LOCX Uygulama Kilitleme ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3.1.048

Geliştiricithememaker.studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 3.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi22.03.2018 - 23:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme32

Dosya boyutu 6.65 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8451

GÜVENLİKİndireceğiniz LOCX Uygulama Kilitleme APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.cyou.privacysecurity

APK imzası: 3705c0be188751509a6a23889ccbabf57265a8ef

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.6

3 kullanıcı oyuna göre

LOCX Uygulama Kilitleme için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce LOCX Uygulama Kilitleme v2.3.1.048 için
Çok güzel