SwiftKey Klavye ikon

SwiftKey Klavye APK

v7.6.8.3

Android klavye uygulamaları arasında oldukça popüler olan SwiftKey Klavye, öğrenme yeteneği ve ısı haritası özelliği ile diğer uygulamalardan farklı bir deneyim sunuyor.


Yazışırken kullandığınız kelime ve emoji kalıplarınızı öğrenen SwiftKey, bir süre sonra kelime ve emoji önerileri sunmaya başlayarak daha hızlı yazmanıza yardımcı oluyor. Hızlı yazmak için uygulamanın sunduğu özelliklerinden birisi de ısı haritası: SwiftKey Flow olarak adlandırılan bu özellik parmağınızı harflerin üzerinde gezdirdiğinizde oluşan ısıya göre harf seçimi yapıyor.


SwiftKey Klavye'yi fonksiyonel kılan özelliklerden bir tanesi de klavyenizi yeniden boyutlandırma ve hatta iki parça şeklinde kullanmanıza olanak sağlaması. Bu özelliği ile gerektiğinde klavyenizi yeniden boyutlandırarak daha kolay bir yazma deneyimi elde ediyorsunuz. 800'den fazla emoji desteğine ve onlarca ücretsiz temaya sahip olan uygulamayı kullanmak için SwiftKey Klavye APK dosyasını hemen indirmeniz yeterli.

SwiftKey Klavye nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. SwiftKey Klavye APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
SwiftKey Klavye ekran görüntüleri SwiftKey Klavye ekran görüntüleri SwiftKey Klavye ekran görüntüleri SwiftKey Klavye ekran görüntüleri SwiftKey Klavye ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

SwiftKey Klavye son sürüm APK güncellemesiyle uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Artıları

Yüksek doğruluğa sahip kelime önerileri,

Ücretsiz tema ve emoji desteği,

Parmak kaydırarak yazma (ısı haritası) özelliği,

Sosyal medya ve bulut hesap senkronizasyonu yapması.

Eksileri

Öğrendiği kelimelerin bazılarını unutuyor.

Yorumlar

SwiftKey Klavye için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
cagla557 yıl önce SwiftKey Keyboard v4.2.1.202 için
özellikleri harika sesli yazışma var ve daha fazla özellikleriyle benim sevdiğim tabi araştırma sonucunda... en iyisi bu..
dgn_bilgen8 yıl önce SwiftKey Keyboard v4.2.1.202 için
çok güzel programlar
mert.filiz38 yıl önce SwiftKey Keyboard v4.2.1.202 için
her tuşları bastığımda titriyor ve telefonuma hiç yakışmadı