Microsoft OneDrive ikon

Microsoft OneDrive APK

v6.26

Microsoft'un geliştirdiği bulut depolama serisi OneDrive sayesinde dosyalarınıza her yerden erişebilirsiniz.


Telefon, tablet ve bilgisayar desteği ile her platformda çalışan OneDrive fotoğraf, dosya ve Word, Excel, PowerPoint ve OneNote gibi ofis belgelerinizi saklayabileceğiniz ücretsiz alan sunuyor. Buluta yükleyeceğiniz bu dosyaları internetin olduğu her yerde kullanabilir veya değiştirebilirsiniz. OneDrive'ın ortak paylaşım özelliği ile iş veya farklı bir konuda dosya paylaşımı yaparak diğer insanlara dosya düzenleme yetkisi verebilirsiniz. Bu şekilde tek bir dosya üzerinden tüm çalışmaları yürütebilirsiniz.


OneDrive'ın fotoğraf yedekleme özelliği Android telefonunuzla çekeceğiniz her fotoğrafı otomatik olarak senkronize ediyor. Telefonunuzda herhangi bir sorun olması durumunda fotoğraflarınız silinmeden saklanıyor. Aynı durumun telefonunuzdaki rehber, notlar ve takvim gibi veriler için de geçerli olduğunu belirtelim.


Uygulamanın tasarımı diğer Android bulut depolama uygulamaları arasında öne çıkıyor. Basit ve kolay kullanılan arayüzü Microsoft OneDrive'ı çoğu kullanıcının tercihi haline getirmiş durumda. Microsoft OneDrive APK dosyasını indirip kurarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Microsoft OneDrive ekran görüntüleri Microsoft OneDrive ekran görüntüleri Microsoft OneDrive ekran görüntüleri Microsoft OneDrive ekran görüntüleri Microsoft OneDrive ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Microsoft OneDrive APK son sürüm ile birlikte uygulama kilidini yüz tanıma özelliği ile açabilirsiniz.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder