Adobe Scan: PDF Tarayıcı, OCR ikon

Adobe Scan: PDF Tarayıcı, OCR APK

v20.05.20-regular

Adobe Scan: PDF Tarayıcı uygulamasıyla Android telefonunuzun kamerasını kullanarak belgeleri tarayabilirsiniz.


Uygulama fatura, not, defter sayfası, kartvizit veya okul tahtası gibi birçok şeyi tarayabiliyor, sadece bir yazı algılaması yeterli oluyor. Tarama yapmak için tek yapmanız gereken telefondan uygulamayı açmak ve belgeyi kameraya göstermek. OCR (optik karakter tanımlama) özelliği sayesinde kameraya gösterdiğiniz her metin otomatik olarak algılanıyor ve telefona kaydediliyor.


Adobe Scan: PDF Tarayıcı, OCR kullanarak taradığınız tüm metinleri ofis belgesi veya PDF dosyası haline getirebilirsiniz. Özellikle üniversite ve iş ortamında çok faydalı olan uygulama tamamen ücretsiz.

Adobe Scan: PDF Tarayıcı, OCR nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Adobe Scan: PDF Tarayıcı, OCR APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Adobe Scan: PDF Tarayıcı, OCR ekran görüntüleri Adobe Scan: PDF Tarayıcı, OCR ekran görüntüleri Adobe Scan: PDF Tarayıcı, OCR ekran görüntüleri Adobe Scan: PDF Tarayıcı, OCR ekran görüntüleri Adobe Scan: PDF Tarayıcı, OCR ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Adobe Scan güncel sürümüyle taranacak kağıt için boyut seçme özelliği eklenmiş, uygulama hızı optimize edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder