Any.do: görev listesi

Any.do: görev listesi

v4.4.1.1

Any.do akıllı telefonunuz üzerinden kolayca yapılacaklar listesi oluşturabileceğiniz, gün içerisindeki organizasyonlarınızı takip edebileceğiniz başarılı bir uygulama.

 

Uygulamanın temel işlevi, günlük takviminizi yapılacakler listesine göre organize etmek, ancak aylık takvim, hatırlatma ve not gibi kişisel kayıtlarınızı tutabileceğiniz geniş bir özellik yelpazesi uygulamada yer alıyor. Üstelik bu özellikleri ister kişisel olarak isterseniz de ekibinizle birlikte kullanabiliyorsunuz. Biraz daha açık yazmak gerekirse, uygulamanın ekip özelliği arayüzünden size görev verilmesi ve bu görevi uygulama arayüzünden takip etmeniz mümkün. Arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız birlikte işlemler için harika bir özellik.

 

Any.do hem akıllı telefonda hem de bilgisayarda kullanılabildiği için uygulamaya kaydedeceğiniz verilere her zaman ulaşma imkanınız var. Bununla birlikte bir akıllı saat kullanıyorsanız, uygulamanın hatırlatma özelliğiyle ilgili bildirimleri saatiniz aracılığıyla da alabiliyorsunuz. Uygulamanın kişisel kullanımı tamamen ücretsiz, ancak ekip olarak kullanmak isterseniz abonelik ücreti ödemeniz gerekiyor.

Any.do: görev listesi ekran görüntüleri Any.do: görev listesi ekran görüntüleri Any.do: görev listesi ekran görüntüleri Any.do: görev listesi ekran görüntüleri Any.do: görev listesi ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.4.1.1

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

GeliştiriciAny.do

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme18

Eklenme tarihi4 ay önce

Dosya boyutu 23.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7936

Any.do: görev listesi Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder