Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Verimlilik Programları » Any.do: görev listesi

Any.do: görev listesi

v4.4.1.1
reklamlar
Any.do: görev listesi
Any.do: görev listesi ekran görüntüleri Any.do: görev listesi ekran görüntüleri Any.do: görev listesi ekran görüntüleri Any.do: görev listesi ekran görüntüleri Any.do: görev listesi ekran görüntüleri Any.do: görev listesi tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Any.do: görev listesi Açıklama

Any.do akıllı telefonunuz üzerinden kolayca yapılacaklar listesi oluşturabileceğiniz, gün içerisindeki organizasyonlarınızı takip edebileceğiniz başarılı bir uygulama.

 

Uygulamanın temel işlevi, günlük takviminizi yapılacakler listesine göre organize etmek, ancak aylık takvim, hatırlatma ve not gibi kişisel kayıtlarınızı tutabileceğiniz geniş bir özellik yelpazesi uygulamada yer alıyor. Üstelik bu özellikleri ister kişisel olarak isterseniz de ekibinizle birlikte kullanabiliyorsunuz. Biraz daha açık yazmak gerekirse, uygulamanın ekip özelliği arayüzünden size görev verilmesi ve bu görevi uygulama arayüzünden takip etmeniz mümkün. Arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız birlikte işlemler için harika bir özellik.

 

Any.do hem akıllı telefonda hem de bilgisayarda kullanılabildiği için uygulamaya kaydedeceğiniz verilere her zaman ulaşma imkanınız var. Bununla birlikte bir akıllı saat kullanıyorsanız, uygulamanın hatırlatma özelliğiyle ilgili bildirimleri saatiniz aracılığıyla da alabiliyorsunuz. Uygulamanın kişisel kullanımı tamamen ücretsiz, ancak ekip olarak kullanmak isterseniz abonelik ücreti ödemeniz gerekiyor.

reklamlar

Any.do: görev listesi Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: