Any.do: görev listesi ikon

Any.do: görev listesi

v4.15.0.10

Any.do akıllı telefonunuz üzerinden kolayca yapılacaklar listesi oluşturabileceğiniz, gün içerisindeki organizasyonlarınızı takip edebileceğiniz başarılı bir uygulama.

 

Uygulamanın temel işlevi, günlük takviminizi yapılacakler listesine göre organize etmek, ancak aylık takvim, hatırlatma ve not gibi kişisel kayıtlarınızı tutabileceğiniz geniş bir özellik yelpazesi uygulamada yer alıyor. Üstelik bu özellikleri ister kişisel olarak isterseniz de ekibinizle birlikte kullanabiliyorsunuz. Biraz daha açık yazmak gerekirse, uygulamanın ekip özelliği arayüzünden size görev verilmesi ve bu görevi uygulama arayüzünden takip etmeniz mümkün. Arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız birlikte işlemler için harika bir özellik.

 

Any.do hem akıllı telefonda hem de bilgisayarda kullanılabildiği için uygulamaya kaydedeceğiniz verilere her zaman ulaşma imkanınız var. Bununla birlikte bir akıllı saat kullanıyorsanız, uygulamanın hatırlatma özelliğiyle ilgili bildirimleri saatiniz aracılığıyla da alabiliyorsunuz. Uygulamanın kişisel kullanımı tamamen ücretsiz, ancak ekip olarak kullanmak isterseniz abonelik ücreti ödemeniz gerekiyor.

Any.do: görev listesi ekran görüntüleri Any.do: görev listesi ekran görüntüleri Any.do: görev listesi ekran görüntüleri Any.do: görev listesi ekran görüntüleri Any.do: görev listesi ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Farklı mağazalar için market listesi oluşturma özelliği eklenmiş,

Alexa ve Google Asistan desteği başlamış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.15.0.10

GeliştiriciAny.do

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi13.11.2017 - 13:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme29

Dosya boyutu 33.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7936

Güvenlik seçicileri
Any.do: görev listesi eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Any.do: görev listesi versiyonları:
  • 1. Any.do: görev listesi v4.9.1.2
  • 2. Any.do: görev listesi v4.4.1.1

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder