Microsoft Çevirmen ikon

Microsoft Çevirmen APK

v3.3.452i 359de0ff

Microsoft'un resmi çeviri uygulaması Çevirmen ile 60'tan fazla dilde çeviri yapabilirsiniz.


Uygulama, çoğunlukla ihtiyaç duyulan yazı, sesli konuşma, mesajlar ve resimleri çevirme özelliklerine sahip. Öne çıkan özelliği ise ikili sohbetleri çevirebilmesi. Karşılıklı olarak konuştuğunuz bir kişiyle Çevirmen üzerinden anlık çeviri yapabiliyorsunuz. İnternet üzerinden yapılan görüşmelerde veya yurtdışı gezilerinde oldukça işe yarayacak bir özellik gibi duruyor. Ayrıca çevirilerdeki doğruluk oranı da tatmin edici seviyede.


Microsoft Çevirmen şu an için 60 farklı dil desteğine sahip. Ancak bunların bazıları kendi içlerinde çeviri yapmıyor. Türkçe'de durum daha iyi; hemen hemen tüm dillerde Türkçe çeviri sorunsuzca yapılıyor.


Microsoft akıllı saat kullanıcılarını da Çevirmen uygulamasını geliştirirken unutmamış. Android Wear destekli bir akıllı saatiniz varsa, saate konuşarak anında çeviri yapabilirsiniz.

Microsoft Çevirmen ekran görüntüleri Microsoft Çevirmen ekran görüntüleri Microsoft Çevirmen ekran görüntüleri Microsoft Çevirmen ekran görüntüleri Microsoft Çevirmen ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Microsoft Çevirmen APK güncel sürümüyle uygulama özellikleri optimize edilmiş ve genel iyileştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Microsoft Çevirmen için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Microsoft Çevirmen v3.1.252 için
Azərbaycan dili var mı?