Kika Keyboard ikon

Kika Keyboard APK

v5.5.8.3059

Kika Keyboard eğlenceli GIF ve emoji desteğiyle öne çıkan başarılı bir klavye uygulamasıdır.

 

Android klavye uygulamaları arasında en geniş emoji, GIF, çıkartma ve tema seçeneğine sahip olan Kika Keyboard (Klavye), tamamen ücretsiz olması sayesinde oldukça cazip bir uygulama. Standart klavye görünümünden ve basit emojilerden sıkılan kullanıcılar için oldukça iyi bir seçenek. Kika Klavye'nin kişiselleştirme seçenekleri arasında hem tema, hem de temaların renk seçenekleri var. Yani temayı seçtikten sonra, temanın rengini de istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Bu sayede tam olarak istediğiniz klavye görünümünü yakalıyorsunuz.

 

Artık klavye uygulamalarında metin tahmini ve metin tamamlama gibi özellikler oldukça önemli. Kika Keyboard da tam olarak bu özelliklere sahip ve denemelerimizde gayet başarılı bir şekilde çalıştı. Kika Keyboard APK dosyasını ücretsiz indirerek klavyenizi istediğiniz gibi özelleştirip kullanmaya başlayın.

Kika Keyboard ekran görüntüleri Kika Keyboard ekran görüntüleri Kika Keyboard ekran görüntüleri Kika Keyboard ekran görüntüleri Kika Keyboard ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Kullanıcı deneyimini arttırmaya yönelik geliştirmeler.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder