Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Verimlilik Programları » Inbox by Gmail

Inbox by Gmail

v1.47.155877958.release
reklamlar
Inbox by Gmail
Inbox by Gmail ekran görüntüleri Inbox by Gmail ekran görüntüleri Inbox by Gmail ekran görüntüleri Inbox by Gmail ekran görüntüleri Inbox by Gmail ekran görüntüleri Inbox by Gmail tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Inbox by Gmail Açıklama

Inbox by Gmail, mail hesaplarınızı ve maillerinizi yönetebileceğiniz oldukça başarılı bir uygulama.

 

Gmail ve Hotmail (Outlook) başta olmak üzere birçok mail servisi Inbox tarafından sorunsuzca destekleniyor. Akıllı gruplama özelliği sayesinde benzer içeriğe sahip mailleriniz alışveriş, eğitim, sosyal, finans ve güncellemeler gibi kategorilere otomatik olarak gruplanıyor ve böylece kolay yönetim sağlanabiliyor. Inbox'un öne çıkan bir özelliği, gelen bir mail için kolayca hatırlayıcı ekleyebilmeniz. Örneğin gelen bir mail ile meşgul olduğunuz için ilgilenemiyorsanız hatırlatıcı ekleyerek ilerleyen saatlerde uygulamanın size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında, yapılan bu hatırlatma bildirimini de isterseniz erteleyebiliyorsunuz.

 

Gmail ekibi tarafından geliştirilen uygulama Gmail'de yer alan güçlü spam alt yapısını da içeriyor ve istenmeyen mailleri başarılı bir şekilde engelliyor. Mailler için oldukça düzenli bir görünüm ve kolay yönetim araçları sağlayan Inbox'u ücretsiz olarak indirerek maillerinizi yönetmeye başlayabilirsiniz.

Artıları

Akıllı gruplandırma özelliği,

Mailleri hatırlatma özelliği,

Kolay yönetim araçları.

Eksileri

Arayüz tasarımı çok klasik duruyor, daha modern olabilir.

reklamlar

Inbox by Gmail Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: