Inbox by Gmail ikon

Inbox by Gmail APK

v1.66.185460467.release

Inbox by Gmail, mail hesaplarınızı ve maillerinizi yönetebileceğiniz oldukça başarılı bir uygulama.

 

Gmail ve Hotmail (Outlook) başta olmak üzere birçok mail servisi Inbox tarafından sorunsuzca destekleniyor. Akıllı gruplama özelliği sayesinde benzer içeriğe sahip mailleriniz alışveriş, eğitim, sosyal, finans ve güncellemeler gibi kategorilere otomatik olarak gruplanıyor ve böylece kolay yönetim sağlanabiliyor. Inbox'un öne çıkan bir özelliği, gelen bir mail için kolayca hatırlayıcı ekleyebilmeniz. Örneğin gelen bir mail ile meşgul olduğunuz için ilgilenemiyorsanız hatırlatıcı ekleyerek ilerleyen saatlerde uygulamanın size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında, yapılan bu hatırlatma bildirimini de isterseniz erteleyebiliyorsunuz.

 

Gmail ekibi tarafından geliştirilen uygulama Gmail'de yer alan güçlü spam alt yapısını da içeriyor ve istenmeyen mailleri başarılı bir şekilde engelliyor. Mailler için oldukça düzenli bir görünüm ve kolay yönetim araçları sağlayan Inbox'u ücretsiz olarak indirerek maillerinizi yönetmeye başlayabilirsiniz.

Inbox by Gmail ekran görüntüleri Inbox by Gmail ekran görüntüleri Inbox by Gmail ekran görüntüleri Inbox by Gmail ekran görüntüleri Inbox by Gmail ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Performans geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri.

Artıları

Akıllı gruplandırma özelliği,

Mailleri hatırlatma özelliği,

Kolay yönetim araçları.

Eksileri

Arayüz tasarımı çok klasik duruyor, daha modern olabilir.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder