Görüşme Kayıt ACR ikon

Görüşme Kayıt ACR

v30.0

Android telefonunuzla yapacağınız arama ve görüşmeleri ACR ile kaydedebilir ve telefonunuzda saklayabilirsiniz. Popüler kayıt uygulamasını kullanmak için ACR APK dosyasını hemen indirmeniz yeterli.

 

Uygulama ister şebekeden isterse WiFi'dan olsun telefonunuzdan yapılan tüm aramaları süre sınırı olmadan telefonunuza kaydediyor. Görüşme kaydetme özelliği varsayılan olarak tüm numaralar için geçerli, ancak ayarlar kısmından görüşmeleri kaydetmek istemediğiniz numaraları belirleyebilirsiniz. Belirleyeceğiniz bu numaralarla yapacağınız hiçbir görüşme ACR tarafından kaydedilmez.

 

Google Play'deki en başarılı görüşme kaydedici uygulamalardan birisi olan ACR bu başarısını barındırdığı ücretsiz özelliklerle sağlıyor. Görüşmeleri otomatik e-posta ile gönderme, görüşmelerin kaydedileceği dizini belirleyebilme, şifre koruması, bulut depolama servisi entegrasyonu ve farklı kayıt formantlarını desteklemesi uygulamanın öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Uygulamanın tek olumsuz tarafı çift taraflı ses kaydını desteklememesi, bu nedenle kayıt işlemi her cihazda düzgün olmayabiliyor.

 

Görüşme Kayıt ACR APK dosyasını indirerek uygulamayı ücretsiz kullanabilirsiniz.

Görüşme Kayıt ACR ekran görüntüleri Görüşme Kayıt ACR ekran görüntüleri Görüşme Kayıt ACR ekran görüntüleri Görüşme Kayıt ACR ekran görüntüleri Görüşme Kayıt ACR ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv30.0

GeliştiriciNLL

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi19.04.2017 - 12:07

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1700

Dosya boyutu 7.62 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7558

Güvenlik seçicileri
Görüşme Kayıt ACR eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Görüşme Kayıt ACR versiyonları:
  • 1. Görüşme Kayıt ACR v23.1

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder