Microsoft Outlook

Microsoft Outlook

v2.2.74

Microsoft'un e-posta servisi Outlook tüm e-posta hesaplarınızı tek yerden yönetmenizi sağlayan başarılı bir istemci.

 

Mail, takvim, notlar ve bulut depolama servislerini sunan Microsoft Outlook arayüz tasarımı ve performansıyla öne çıkıyor. Uygulamayla kullanacağınız hesap Outlook ile sınırlı değil. Google, Yahoo, MyNet gibi popüler e-posta servisleriyle beraber IMAP ve POP3 sunucusuna sahip kişisel hesaplarınızı da uygulamaya ekleyebilirsiniz.

 

Microsoft Outlook'un mail konusunda cazip olduğu en önemli özelliği, maillerinizi öncelik sırasına göre gösteriyor olması. "Odaklanmış Gelen Kutusu" isimli bu özellik Microsoft'un akıllı filtresi sayesinde önemli gördüğü epostaları önce gösteriyor ve size yardımcı oluyor. Buna ek olarak, öne çıkmasını istediğiniz mailleri ve gönderen kişilerini kendiniz de belirleyebilirsiniz.

 

Son olarak Microsoft'un Android ofis uygulamaları Outlook ile tam uyumlu çalışıyor. Özellikle iş yönetimi sırasında işinizi kolaylaştıracak bu özelliği kullanmak için Office 365 aboneliği şart değil. 

Microsoft Outlook ekran görüntüleri Microsoft Outlook ekran görüntüleri Microsoft Outlook ekran görüntüleri Microsoft Outlook ekran görüntüleri

Microsoft Outlook bilgileri

Güncel versiyonv2.2.74

GeliştiriciMicrosoft Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi16.01.2018 - 12:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme12

Dosya boyutu 44.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8145

Güvenlik seçicileri

Microsoft Outlook Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder