Microsoft Outlook ikon

Microsoft Outlook APK

v4.2204.2

Microsoft'un e-posta servisi Outlook, tüm e-posta hesaplarınızı tek yerden yönetmenizi sağlayan başarılı bir istemci uygulamasıdır.


Mail, takvim, notlar ve bulut depolama servislerini sunan Microsoft Outlook arayüz tasarımı ve performansıyla öne çıkıyor. Uygulamayla kullanacağınız hesap Outlook ile sınırlı değil. Google, Yahoo, MyNet gibi popüler e-posta servisleriyle beraber IMAP ve POP3 sunucusuna sahip kişisel hesaplarınızı da uygulamaya ekleyebilirsiniz.Microsoft Outlook'un mail konusunda cazip olduğu en önemli özelliği, maillerinizi öncelik sırasına göre gösteriyor olması. Odaklanmış Gelen Kutusu isimli bu özellik Microsoft'un akıllı filtresi sayesinde önemli gördüğü epostaları önce gösteriyor ve size yardımcı oluyor. Buna ek olarak, öne çıkmasını istediğiniz mailleri ve gönderen kişilerini kendiniz de belirleyebilirsiniz.


Son olarak Microsoft'un Android ofis uygulamaları Outlook ile tam uyumlu çalışıyor. Özellikle iş yönetimi sırasında işinizi kolaylaştıracak bu özelliği kullanmak için Office 365 aboneliği şart değil.

Microsoft Outlook ekran görüntüleri Microsoft Outlook ekran görüntüleri Microsoft Outlook ekran görüntüleri Microsoft Outlook ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Microsoft Outlook APK son sürüm güncellemesinde yazı denetimi özelliği optimize edilmiş.

Yorumlar

Microsoft Outlook için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Microsoft Outlook v4.2104.2 için
Eladir, men bu oyunu çox sevdim