WPS Office ikon

WPS Office APK

v15.5

Mobil ofis uygulaması WPS Office, Android platformunun en çok kullanılan ofis uygulaması olarak öne çıkıyor.


Word, Excel, PDF, Note ve Slayt dahil tüm ofis belgelerini destekleyen WPS Office, Android telefon ve tabletiniz üzerinden tüm belgeleri görüntülemenizi, düzenlemenizi ve yeni belge oluşturmanızı sağlıyor. Uygulamanın öne çıkan özelliği ise, belgeleri birbirine dönüştürmesi. Yani bir Word dosyasını PDF'e, bir PDF dosyasını da Excel'e dönüştürebilirsiniz.


WPS Office'in öne çıkan diğer özellikleri şunlar:

  • Word, PowerPoint, Excel ve Txt), Google Docs, Sheets, Slide ve PDF, Adobe PDF ile tam uyumluluk,
  • Google Drive, Box, Evernote, OneDrive ve DropBox gibi popüler bulut depolama servisleriyle senkronizasyon desteği,
  • Belge şifreleme özelliği: Ofis dosyalarınızı şifreleyerek yabancı kişilerin görmesini engelleyebilirsiniz,
  • Miracast, WIFI, NFC ya da DLNA üzerinden slayt yapma özelliği,
  • Türkçe dahil 51 dil desteği,
  • Kablosuz bağlantı üzerinden belge yazdırma desteği,
  • Desteklenen dosya formatları: doc, docx, wpt, dotm, docm, dot, dotx / xls, xlsx, xlt, xltx, csv, xml, et, ett / PDF / ppt, pot, dps, dpt, pptx, potx, ppsx / txt / log, lrc, c, cpp, h, asm, s, java, asp, bat, bas, prg, cmd.

Microsoft Office ve Google Dökümanlar gibi bir çok mobil ofis uygulaması tek tek yüklenirken, WPS Office tüm belge türlerini tek bir uygulamada toplamayı başarmış. Ayrıca tamamen ücretsiz ve kısıtlama olmadan kullanılması da uygulamanın en büyük artısı durumunda. WPS Office APK dosyasını ücretsiz indirerek Android için geliştirilen en iyi ofis uygulamasını kullanabilirsiniz.

WPS Office nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. WPS Office APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
WPS Office ekran görüntüleri WPS Office ekran görüntüleri WPS Office ekran görüntüleri WPS Office ekran görüntüleri WPS Office ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

WPS Office APK güncel sürümü ile uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder