Samsung Keyboard ikon

Samsung Keyboard APK

v2.1.03.23

Samsung Keyboard, Samsung tarafından geliştirilen resmi klavye uygulamasıdır.

 

Galaxy, Note ve A serisi Samsung telefonlarda varsayılan olarak gelen Samsung Klavye, Android 7.0 ve üzeri tüm cihazlarda çalışıyor. Uygulamanın özellikleri arasında yazdıklarınızı öğrenerek akıllı önermeler yapması, otomatik yazım denetimi ile yazım hatalarını kontrol etmesi, yazım kısayolları oluşturması ve çoklu giriş dili desteği öne çıkıyor.

 

Samsung Keyboard'da harflere dokunarak yazı yazmanın dışında, sesli dikte (konuşarak yazma), el yazısı ve kaydırarak yazma da destekleniyor. Aynı zamanda tüm yazdıklarınıza uygun 3 binden fazla emoji ve çıkartma yine Samsung Keyboard'la gelen özellikler arasında.

 

Uygulama tamamen ücretsiz. Ancak Android 7.0 ve üzeri sürümlerde çalışması büyük bir dezavantaj. Cihazınız bu sürümdeyse Samsung Keyboard APK dosyasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulum sırasında klavyeyi aktifleştirebilmeniz için eksiksiz olarak yapmaya dikkat edin.

Samsung Keyboard ekran görüntüleri Samsung Keyboard ekran görüntüleri Samsung Keyboard ekran görüntüleri Samsung Keyboard ekran görüntüleri Samsung Keyboard ekran görüntüleri
Artıları

Çoklu yazı girişi,

Çoklu dil desteği,

Başarılı metin öneri sistemi,

Başarılı akıllı düzeltme özelliği.

Eksileri

Gereken Android sürümü çok yüksek.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder