Google Keep ikon

Google Keep APK

v5.21.441.08.40

Google Keep, Android telefon ve tabletlerinizde kolayca not ve liste oluşturabileceğiniz bir uygulama.


Basit ve anlaşılır arayüzüyle oldukça kullanışlı olan Google Keep mobil cihazınızda hızlı bir şekilde not almanızı ve yapılacaklar listesi oluşturmanızı sağlıyor. Notu ister yazıyla isterseniz de ses olarak kaydedebiliyorsunuz, sesli alacağınız notlar otomatik olarak yazıya dönüştürülüyor. Yazma durumunuzun rahat olmadığı ortamlarda oldukça işinizi oldukça kolaylaştırıyor. Notlarınıza fotoğraf ve hatırlatıcı ekleme özellikleriyle daha gelişmiş bir deneyime ulaşabiliyorsunuz.


Uygulamaya kaydedeceğiniz not ve listelerin karışmaması için farklı renk ve etiket seçenekleri bulunuyor. Renk düzenlerini önem sırasına göre veya hatırlatma tarihine göre belirleme şansınız var. Uygulama Google'ın servisi olduğu için yalnızca Google hesabınızla giriş yaparak kullanabilirsiniz.

Google Keep nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Google Keep APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Google Keep ekran görüntüleri Google Keep ekran görüntüleri Google Keep ekran görüntüleri Google Keep ekran görüntüleri Google Keep ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Google Keep APK son sürüm güncellemesinde uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Artıları

Bilgisayar ve mobil cihazlar arasında otomatik senkronizasyon,

Hatırlatma desteği,

Anlaşılır arayüz.

Eksileri

Ana ekrana eklenebilir widget desteği yok.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder