Vodafone Güvenli Depo ikon

Vodafone Güvenli Depo APK

v3.0.12.3

Güvenli Depo rehber, SMS, fotoğraf, arama kayıtları ve videolarınızı saklayabileceğiniz bir bulut platform servisidir.


Vodafone Güvenli Depo yedekleme servisi olarak çalışan bir bulut platformudur. Uygulama ile tüm fotoğraflarınız, videolarınız ve rehberiniz yedeklenir; telefonunuzun başına bir şey gelmesi durumunda dosyalarınızın tümüne diğer cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz. Yedeklenmesini istediğiniz içerikleri ister kendiniz belirleyin ya da hepsini belirleyin. Bu seçenek tamamen size kalmış.


Uygulamanın yedekleme seçenekleri başarılı olduğu kadar güvenlik alt yapısı da gayet tatmin edici. Açılış ekranına PIN veya parmak izi belirleyerek yedeklerinizi daha güvende tutabilirsiniz. Bunun yanında temizleme özelliğini kullanarak gereksiz ve çift fotoğraf, video ve benzeri dosyaları kolayca temizleyebilirsiniz.


Vodafone Güvenli Depo başlangıç abonelik paketiyle ücretsiz kullanılabiliyor. Sadece rehber ve mesaj yedekleme için gayet iyi bir seçenek. Bunun yanında fotoğraf ve videolar yedekleri için aboneliğinizi yükeltmeniz gerekiyor. Vodafone Güvenli Depo APK dosyasını ücretsiz indirerek rehberinizi ve diğer verilerinizi yedeklemeye başlayabilirsiniz.

Vodafone Güvenli Depo ekran görüntüleri Vodafone Güvenli Depo ekran görüntüleri Vodafone Güvenli Depo ekran görüntüleri Vodafone Güvenli Depo ekran görüntüleri Vodafone Güvenli Depo ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Vodafone Güvenli Depo APK güncellemesiyle deneme paketi kullanım alanı 50 GB boyutuna yükseltilmiş.

Yorumlar

Vodafone Güvenli Depo için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Vodafone Güvenli Depo v2.5.2.13 için
Bence çok güzel