Android için Microsoft Office uygulamaları

Bilgisayarların en çok kullanılan ofis yazılımı Microsoft Office'in Android uygulamaları sayesinde çalışmalarınıza her yerde devam edebilirsiniz.

Android için Microsoft Office uygulamaları
2 yıl önce 7 kişi faydalı buldu 1493 kere okundu

Hem telefon hem de tabletlerde çalışan Microsoft Office uygulamaları bilgisayardaki özelliklerin hemen hepsine sahipler. Küçük ekranlarda uygulamaları kullanmak biraz zor diye düşünebilirsiniz ancak Microsoft ekibi bunu akıllı ve sezgisel kontrol yöntemiyle çözmüş durumda. Ofis uygulamalarını temel özellikleriyle ücretsiz kullanabiliyorsunuz ancak, gelişmiş özellikleri kullanabilmek için Office 365 aboneliğinizin olması gerekiyor.

Microsoft Word

Microsoft Word

Verimlilik

Microsoft ofisin resmi uygulaması Word ile metin belgelerinizi mobil cihazlarınızdan kolayca yönetebilirsiniz.

Microsoft Excel

Microsoft Excel

Verimlilik

Mobil sürüme özel geliştirilen veritabanı ile kolayca Excel dökümanları oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Excel mobil ile aşlangıç seviyesinde fonksiyon belgesi oluşturma, düzenleme ve görüntüleme özelliklerini içeriyor.

Microsoft PowerPoint

Microsoft office uygulaması Powerpoint ile Android telefon ve tabletlerinizde sunumlarınızı düzenleyebilir, yeni sunum oluşturabilirsiniz.

OneNote

OneNote

Verimlilik

OneNote ile mobil cihazlarınızda kolayca not tutabilir, yapılacaklar listesi ve hatırlatıcı oluşturabilirsiniz.

Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint

Microsoft Office uygulamaları, ofis yazılımının tüm belgelerini bir araya getiriyor. Word, Excel ve PowerPoint belgelerini tek bir ofis uygulaması üzerinden kolayca düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Bu liste sizce nasıldı? İyi Kötü, geliştirilebilir