Google Takvim ikon

Google Takvim APK

v2021.17.1-370447516-release

Google tarafından geliştirilen Takvim uygulaması, gelişmiş özellikleri sayesinde birçok işinizi kolaylaştırıyor.


Sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olan Google Takvim, ay, hafta ve gün takvimleri arasında kolay geçiş yöntemine sahip nadir uygulamalardan birisi. Özel günlere has grafiklerle renklendirilen takvim görünümü, haftalık dilim görünümüyle kısa dönemdeki etkinlikleri açılış ekranında önünüze getiriyor.


Google Takvim, Gmail kullanıcıları için oldukça başarılı özelliklere sahip. Örneğin, uçak bileti satın aldığınızda gelen mail üzerinden uçuş günü otomatik olarak güncelleştiriliyor. Aynı özellik otel, konser ve tarih belirten toplantı mailleri için de geçerli tabii ki. Etkinlikleri mail yerine otomatik olarak takvim üzerinden takip etmek oldukça iyi görünüyor. Ayrıca uygulamanın hatırlatıcı ve yapılacaklar listesi özellikleri hem yeni etkinlikte hem de mail entegrasyonunda kullanılabiliyor.


Belli aralıklarla kendinize bir program yapıyorsanız Google Takvim bu konuda da başarılı işler çıkartıyor. Örneğin haftada 2 gün spor yap gibi bir hedef belirlediğinizde uygulama otomatik olarak takviminizdeki boşlukları değerlendirerek size bir program hazırlıyor. Karmaşık bir takvime sahipseniz, Google Takvim'in düzenleme özelliğinin gayet başarılı olduğunu söyleyebiliriz.


Google Takvim tamamen ücretsiz olarak kullanılıyor. Google hesabınız varsa ve diğer Google servisleriyle bağlantı kurarsanız uygulamanın daha çok özelliğe sahip olacağını belirtelim.

Google Takvim ekran görüntüleri Google Takvim ekran görüntüleri Google Takvim ekran görüntüleri Google Takvim ekran görüntüleri Google Takvim ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Google Takvim APK son sürüm ile uygulama performansı optimize edilmiş.

Artıları

Sade ve anlaşılır arayüz,

Renkli haftalık görünüm,

Hatırlatıcı ve yapılacaklar listesi desteği,

Gmail ve Google servisleriyle uyumlu çalışması.

Eksileri

Uygulama simgesi geçerli tarihi göstermiyor. Bizim için küçük ama önemli bir detay.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder