YaaniMail ikon

YaaniMail APK

v1.0.4

YaaniMail, Türkiye'nin yerli mail servisi olarak geliştirilen başarılı bir Android uygulamasıdır.


YaaniMail, yerli arama motoru ve internet tarayıcısı Yaani'ye bağlı olarak geliştirilen bir mail servisi. Bildiğiniz gibi Gmail, Outlook ve Yandex gibi mail servislerinin tümü yurt dışı merkezli. Turktell olarak yerlileşme girişiminin bir adımı olan YaaniMail ise tamamen Türkiye içerisinde hizmet sunuyor. Artık mail verileri yurt dışına çıkmadan ülke içinde kalıyor.


Temel olarak bir mail hizmetinden bekleyeceğiniz tüm özellikler YaaniMail'de var. Bunlar arasında özellikle mail güvenliğine bağlı virüs ve spam taraması, mail hesabı güvenliği gayet başarılı bir alt yapıya sahip. Uygulamanın arayüzü ise oldukça sade bir tasarımla geliyor. Bu sayede hem uygulamanın kullanımı kolaylaşıyor hem de kısa sürede alışıyorsunuz.


Kullandığınız mail servisini yerli bir mail ile değiştirmek isterseniz YaaniMail gayet başarılı bir deneyim sunuyor. YaaniMail APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YaaniMail ekran görüntüleri YaaniMail ekran görüntüleri YaaniMail ekran görüntüleri YaaniMail ekran görüntüleri YaaniMail ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

YaaniMail APK son güncellemesinde kullanıcı deneyimine yönelik geliştirmeler getiriyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder