YaaniMail ikon

YaaniMail APK

v3.6.0

YaaniMail Açıklama

YaaniMail, Türkiye'nin yerli mail servisi olarak geliştirilen başarılı bir Android uygulamasıdır.


YaaniMail, yerli arama motoru ve internet tarayıcısı Yaani'ye bağlı olarak geliştirilen bir mail servisi. Bildiğiniz gibi Gmail, Outlook ve Yandex gibi mail servislerinin tümü yurt dışı merkezli. Turktell olarak yerlileşme girişiminin bir adımı olan YaaniMail ise tamamen Türkiye içerisinde hizmet sunuyor. Artık mail verileri yurt dışına çıkmadan ülke içinde kalıyor.


Temel olarak bir mail hizmetinden bekleyeceğiniz tüm özellikler YaaniMail'de var. Bunlar arasında özellikle mail güvenliğine bağlı virüs ve spam taraması, mail hesabı güvenliği gayet başarılı bir alt yapıya sahip. Uygulamanın arayüzü ise oldukça sade bir tasarımla geliyor. Bu sayede hem uygulamanın kullanımı kolaylaşıyor hem de kısa sürede alışıyorsunuz.


Kullandığınız mail servisini yerli bir mail ile değiştirmek isterseniz YaaniMail gayet başarılı bir deneyim sunuyor. YaaniMail APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

YaaniMail APK güncel sürümü ile uygulama performansı geliştirilmiş.

YaaniMail ekran görüntüleri YaaniMail ekran görüntüleri YaaniMail ekran görüntüleri YaaniMail ekran görüntüleri YaaniMail ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.6.0

GeliştiriciTurktell Bilişim Servisleri A.Ş.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi24.12.2019 - 20:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme307

Dosya boyutu 11.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10050

GÜVENLİKİndireceğiniz YaaniMail APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.turkcell.yaaniemail

APK imzası: b540a36f9a50d3941020f1b171b9347f6faf3855

YaaniMail eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm YaaniMail versiyonları:
  • 1. YaaniMail v1.0.4
  • 2. YaaniMail v1.0.0

YaaniMail nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. YaaniMail APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder