Easy Backup - Rehber Yedekleme ikon

Easy Backup - Rehber Yedekleme APK

v10.2.2

Simpler Kişiler Yedekleme, Android telefonunuzdaki rehberi yedekleme ve geri yükleme uygulamasıdır.


Uygulamanın kullanımı oldukça kolay. Tek dokunuşlar telefonunuzdaki tüm rehberi yedekliyor ve eposta adresinize .vcf uzantılı olarak gönderiyor. VCF dosyaları kişiler ve rehber için genel bir dosya olduğu için, daha sonra yedeğinizi istediğiniz telefona geri yükleyebiliyorsunuz. Uygulama temel olarak rehber yedeklerini e-posta adresinize gönderiyor, ancak isterseniz Google Drive, Dropbox, Microsoft OneDrive gibi popüler bulut depolama servislerine de yedekleri yükleyebilirsiniz.


Rehber yedekleme, kurtarma ve geri yükleme uygulaması olan Simpler, belli bir sayıya kadar olan rehberleri ücretsiz yedekliyor. Binden fazla kayıt için uygulamanın PRO sürümüne geçmeniz gerekiyor. Simpler APK dosyasını ücretsiz indirerek rehberinizi güvenle yedekleyebilirsiniz.

Easy Backup - Rehber Yedekleme ekran görüntüleri Easy Backup - Rehber Yedekleme ekran görüntüleri Easy Backup - Rehber Yedekleme ekran görüntüleri Easy Backup - Rehber Yedekleme ekran görüntüleri Easy Backup - Rehber Yedekleme ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Easy Backup - Rehber Yedekleme APK güncel sürümüyle uygulamanın tüm özellikleri ücretsiz hale getirilmiş.

Artıları

Tek dokunuşla kolay yedekleme,

Eposta ve bulut depolama desteği,

Basit arayüz tasarımı.

Eksileri

Yüksek kayıtlı rehberler için ücretli sürüme geçmek gerekiyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder