MCBackup - My Contacts Backup ikon

MCBackup - My Contacts Backup APK

v2.1.6

MCBackup - My Contacts Backup Açıklama

MCBackup - My Contacts Backup, Android cihazınızdaki rehberi yedeklemenizi sağlayan başarılı bir uygulama.


Android telefon ya da tablet için rehber yedekleme uygulaması arayanlar için MCBackup gayet yeterli bir uygulama. Telefon rehberinizi iki tıklamayla kolayca yedeklemenizi sağlayan MCBackup herhangi bir sunucu ya da senkronizasyona ihtiyaç duymuyor. Çünkü uygulama, temel olarak rehberi mail adresinize yedekliyor, daha sonra maile girdiğinizde rehberi tekrar yükleyebiliyorsunuz.


Uygulamanın çalışma mantığı ve kullanımı çok kolay. MCBackup APK dosyasını indirip kurun ve uygulamayı açın. Rehberinize erişim için uygulama sizden izin isteyecek. Bu izni verdikten sonra karşınıza rehberinizde kayıtlı kişi sayısı ve yedekle düğmesi görünecek. Yedekle düğmesine bastığınızda kendinize mail göndereceğiniz bir pencere açılacak. Buradan istediğiniz notu yazarak maili gönderdiğinizde rehberinizi başarıyla yedeklemiş oluyorsunuz.


MCBackup - My Contacts Backup tamamen ücretsiz ve kullanması oldukça kolay bir Android rehber yedekleme uygulaması. MCBackup - My Contacts Backup APK dosyasını hemen indirerek rehberinizi yedekleyebilirsiniz.

MCBackup - My Contacts Backup ekran görüntüleri MCBackup - My Contacts Backup ekran görüntüleri MCBackup - My Contacts Backup ekran görüntüleri MCBackup - My Contacts Backup ekran görüntüleri MCBackup - My Contacts Backup ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.1.6

GeliştiriciGlobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi14.11.2022 - 21:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme2

Dosya boyutu 5.64 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11198

GÜVENLİKİndireceğiniz MCBackup - My Contacts Backup APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.globile.mycontactbackup

APK imzası: bffd7132d615d375c10a630016e9ba6bfc013d71

MCBackup - My Contacts Backup ipuçları

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder