Boosted - Productivity & Time Tracker ikon

Boosted - Productivity & Time Tracker APK

v1.3.4

Boosted - Productivity & Time Tracker, gün içerisindeki zamanınızı düzenlemenizi sağlayan faydalı bir Android uygulamasıdır.


Zaman yönetimi uygulaması da diyebileceğimiz Boosted Productivity, gün içerisinde yaptığınız işler için zaman tutmanızı ve kaydetmenizi sağlıyor. Yani, uygulama sayesinde bir gün içerisinde kaç saat iş yaptığınızı, uyuduğunuzu veya ders çalıştığınızı kaydedebilirsiniz. Özellikle belli bir konuda zaman yönetimi sorunu yaşayan insanlar için Boosted - Productivity & Time Tracker gibi zaman yönetimi uygulamaları oldukça faydalı oluyor.


Uygulamanın kullanımı ücretsiz. Ayrıca kolay kullanıma sahip arayüzü sayesinde zamanınızı yönetirken hiç zorlanmıyorsunuz. Android telefonlarda kullanabileceğiniz uygulamayı Boosted - Productivity & Time Tracker APK dosyasını indirip kurarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Boosted - Productivity & Time Tracker ekran görüntüleri Boosted - Productivity & Time Tracker ekran görüntüleri Boosted - Productivity & Time Tracker ekran görüntüleri Boosted - Productivity & Time Tracker ekran görüntüleri Boosted - Productivity & Time Tracker ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder