Boosted - Productivity & Time Tracker ikon

Boosted - Productivity & Time Tracker

v1.3.4

Boosted - Productivity & Time Tracker, gün içerisindeki zamanınızı düzenlemenizi sağlayan faydalı bir Android uygulamasıdır.


Zaman yönetimi uygulaması da diyebileceğimiz Boosted Productivity, gün içerisinde yaptığınız işler için zaman tutmanızı ve kaydetmenizi sağlıyor. Yani, uygulama sayesinde bir gün içerisinde kaç saat iş yaptığınızı, uyuduğunuzu veya ders çalıştığınızı kaydedebilirsiniz. Özellikle belli bir konuda zaman yönetimi sorunu yaşayan insanlar için Boosted - Productivity & Time Tracker gibi zaman yönetimi uygulamaları oldukça faydalı oluyor.


Uygulamanın kullanımı ücretsiz. Ayrıca kolay kullanıma sahip arayüzü sayesinde zamanınızı yönetirken hiç zorlanmıyorsunuz. Android telefonlarda kullanabileceğiniz uygulamayı Boosted - Productivity & Time Tracker APK dosyasını indirip kurarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Boosted - Productivity & Time Tracker ekran görüntüleri Boosted - Productivity & Time Tracker ekran görüntüleri Boosted - Productivity & Time Tracker ekran görüntüleri Boosted - Productivity & Time Tracker ekran görüntüleri Boosted - Productivity & Time Tracker ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.4

GeliştiriciBoosted Productivity

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi15.12.2019 - 12:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1

Dosya boyutu 5.76 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 10035

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder