Send Anywhere (Dosya Aktarma) ikon

Send Anywhere (Dosya Aktarma) APK

v8.3.15

Send Anywhere, Android telefonunuzdan bilgisayara veya farklı bir telefona dosya aktarmanızı sağlayan başarılı bir uygulamadır.

 

Hızı ve kolaylığı ile öne çıkan Send Anywhere dosya aktarımı için Wi-Fi Direct özelliğini kullanıyor. Bu nedenle dosya paylaşımı yapılacak cihazların her ikisinde de Wi-Fi Direct özelliği olması gerekiyor. Eğer Wi-Fi Direct yoksa Bluetooth üzerinden de aktarım yapabilirsiniz ancak bu pek hızlı bir yöntem değil maalesef.


Send Anywhere üzerinden dosya paylaşımları yapılırken güvenlik de oldukça yüksek düzeyde. Cihazlar arasında ilk bağlantıyı kurduğunuzda iki telefon arasında 6 haneli bir güvenlik kodu doğrulamasını yapmanız isteniyor. Bu doğrulamayı yapmayan cihazlar, transfer ve paylaşım sırasında uygulamanın 256 bitlik şifrelemesini aşamıyor ve dolayısıyla dosya bilgilerine ulaşamıyor.


Uygulama reklam gösterimi karşılığında tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Send Anywhere APK dosyasını indirerek dosyalarınızı güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Send Anywhere (Dosya Aktarma) ekran görüntüleri Send Anywhere (Dosya Aktarma) ekran görüntüleri Send Anywhere (Dosya Aktarma) ekran görüntüleri Send Anywhere (Dosya Aktarma) ekran görüntüleri Send Anywhere (Dosya Aktarma) ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder