Send Anywhere (Dosya Aktarma) ikon

Send Anywhere (Dosya Aktarma)

v8.3.15

Send Anywhere, Android telefonunuzdan bilgisayara veya farklı bir telefona dosya aktarmanızı sağlayan başarılı bir uygulamadır.

 

Hızı ve kolaylığı ile öne çıkan Send Anywhere dosya aktarımı için Wi-Fi Direct özelliğini kullanıyor. Bu nedenle dosya paylaşımı yapılacak cihazların her ikisinde de Wi-Fi Direct özelliği olması gerekiyor. Eğer Wi-Fi Direct yoksa Bluetooth üzerinden de aktarım yapabilirsiniz ancak bu pek hızlı bir yöntem değil maalesef.


Send Anywhere üzerinden dosya paylaşımları yapılırken güvenlik de oldukça yüksek düzeyde. Cihazlar arasında ilk bağlantıyı kurduğunuzda iki telefon arasında 6 haneli bir güvenlik kodu doğrulamasını yapmanız isteniyor. Bu doğrulamayı yapmayan cihazlar, transfer ve paylaşım sırasında uygulamanın 256 bitlik şifrelemesini aşamıyor ve dolayısıyla dosya bilgilerine ulaşamıyor.


Uygulama reklam gösterimi karşılığında tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Send Anywhere APK dosyasını indirerek dosyalarınızı güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Send Anywhere (Dosya Aktarma) ekran görüntüleri Send Anywhere (Dosya Aktarma) ekran görüntüleri Send Anywhere (Dosya Aktarma) ekran görüntüleri Send Anywhere (Dosya Aktarma) ekran görüntüleri Send Anywhere (Dosya Aktarma) ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv8.3.15

GeliştiriciEstmob Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi23.03.2018 - 12:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteği

İndirilme13

Dosya boyutu 10.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8452

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder