Mobizen Ekran Kaydedici ikon

Mobizen Ekran Kaydedici APK

v3.9.4.3

Popüler ekran kaydedici uygulamalarından birisi olan Mobizen Ekran Kaydedici, tamamen ücretsiz kullanımıyla öne çıkıyor.


HD kalite ve 60 FPS ekran kaydı yapabilen Mobizen'in ustalığı ekran kaydı üzerinde hemen her düzenlemeyi başarılı bir şekilde yapmasıyla kendini gösteriyor. Aldığınız ekran kayıtlarında kesme, anlık resim çekme, yazı yazma, videonun başına ve sonuna kısa intro ekleme ve ses ekleme işlemlerini kolayca yapabiliyorsunuz. Mobizen'in bu cazip özelliklerini tamamen ücretsiz olarak kullanmak mümkün, uygulamada sadece telefon hafızasına yapılacak kayıtlar için süre sınırı bulunuyor; isterseniz harici SD kart takarak sınırsız ekran kaydı yapma şansınız var.


Ücretsiz olmasının yanısıra Mobizen'in bir diğer artısı kaydedilen ekran görüntülerindeki filigranı da isteğe bağlı yapması. Ekran kaydeme programlarının en kritik sorunu da root oluyor ancak Mobizen Android 4.4 ve üzeri cihazlarda rootsuz ekran kaydedebilen nadir programlardan birisi. Tamamen ücretsiz ve yüksek kalitede ekran kaydı yapmak için APK dosyasını hemen indirin ve uygulamayı kullanmaya başlayın.

Mobizen Ekran Kaydedici ekran görüntüleri Mobizen Ekran Kaydedici ekran görüntüleri Mobizen Ekran Kaydedici ekran görüntüleri Mobizen Ekran Kaydedici ekran görüntüleri Mobizen Ekran Kaydedici ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Mobizen Ekran Kaydedici APK yeni güncellemesi ile;

Ekran kaydının kararlılığını artırmak için seçenek eklenmiş,

Stereo kaydedici video özelliği eklenmiş,

Uygulama stabilitesi geliştirilmiş.

Yorumlar

Mobizen Ekran Kaydedici için toplam 84 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Mobizen Ekran Kaydedici v3.8.0.13 için
İĞRENÇ GENERAL MOBİLE E-TAB 5 KULLANIYORUM UYGULAMAYA GİRDİM ÇALIŞMADI
Ziyaretçi3 yıl önce Mobizen Ekran Kaydedici v3.7.1.7 için
Çok ama çok ama çok iyi
Ziyaretçi3 yıl önce Mobizen Ekran Kaydedici v3.6.0.28 için
Yukluyorum imşallah güzeldir
Ziyaretçi3 yıl önce Mobizen Ekran Kaydedici v3.6.0.28 için
Çok Güzel
Ziyaretçi4 yıl önce Mobizen Ekran Kaydedici v3.6.0.28 için
Ben henuz ındırmedım amma cok guzel