Mobizen Ekran Kaydedici

Mobizen Ekran Kaydedici

v3.4.1.2

Popüler ekran kaydedici uygulamalarından birisi olan Mobizen Ekran Kaydedici, tamamen ücretsiz kullanımıyla öne çıkıyor.

 

HD kalite ve 60 FPS ekran kaydı yapabilen Mobizen'in ustalığı ekran kaydı üzerinde hemen her düzenlemeyi başarılı bir şekilde yapmasıyla kendini gösteriyor. Aldığınız ekran kayıtlarında kesme, anlık resim çekme, yazı yazma, videonun başına ve sonuna kısa intro ekleme ve ses ekleme işlemlerini kolayca yapabiliyorsunuz. Mobizen'in bu cazip özelliklerini tamamen ücretsiz olarak kullanmak mümkün, uygulamada sadece telefon hafızasına yapılacak kayıtlar için süre sınırı bulunuyor; isterseniz harici SD kart takarak sınırsız ekran kaydı yapma şansınız var.

 

Ücretsiz olmasının yanısıra Mobizen'in bir diğer artısı kaydedilen ekran görüntülerindeki filigranı da isteğe bağlı yapması. Ekran kaydeme programlarının en kritik sorunu da root oluyor ancak Mobizen Android 4.4 ve üzeri cihazlarda rootsuz ekran kaydedebilen nadir programlardan birisi. Tamamen ücretsiz ve yüksek kalitede ekran kaydı yapmak için APK dosyasını hemen indirin ve uygulamayı kullanmaya başlayın.

Mobizen Ekran Kaydedici ekran görüntüleri Mobizen Ekran Kaydedici ekran görüntüleri Mobizen Ekran Kaydedici ekran görüntüleri Mobizen Ekran Kaydedici ekran görüntüleri Mobizen Ekran Kaydedici ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.4.1.2

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

GeliştiriciMOBIZEN

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme3435

Eklenme tarihi6 ay önce

Dosya boyutu 25.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7693

Mobizen Ekran Kaydedici Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi22 gün önce Mobizen Ekran Kaydedici v3.4.1.2 için
Ya ayfonlara indirimi o heralde