Evernote ikon

Evernote APK

v10.44.1

Evernote Açıklama

Evernote gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken bir not alma ve düzenleme uygulamasıdır.


Basit bir not alma özelliğinden çok daha fazlasını kullanıcılara sunan Evernote, sahip olduğu özelliklerle oldukça profesyonel bir deneyim sunuyor. Not alma, düzenleme, yapılacaklar listesi oluşturma, takvim hatırlatıcısı ekleme gibi temel bir not uygulamasından beklenen tüm özellikler uygulamada bulunuyor. Buna ek olarak Evernote'un asıl yeteneği, notlarınıza fotoğraf ve word belgeleri ekleme; gelişmiş tarayıcısı sayesinde evrakları tarama gibi gelişmiş özelliklerde kendisini gösteriyor. Özellikle belge tarama özelliği Android kullanıcıların çok sevdiği bir özellik. Bu sayede Evernote ile bir kağıdı tarayarak kolayca not olarak kaydetmeniz ve bununla ilgili bir hatırlatıcı eklemeniz çok basit.


Mobil cihazınızdan sürekli not alıyorsanız, Evernote sahip olduğu özelliklerle sizin için profesyonel bir çözüm olabilir. Widget desteği ile telefonunuzun veya tabletinizin ana ekranı üzerinden notlarınızı ve günlük takviminizi takip edebilmeniz işlerinizde yardımcı olacaktır. Evernote'un ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki hesap seçeneği var. Size uygun olanı seçerek hemen uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Evernote APK son sürüm güncellemesinde () komutu ile otomatik görev ekleme özelliği getirilmiş. Ayrıca yeni güncellemede senkronizasyon özelliği optimize edilmiş.

Evernote ekran görüntüleri Evernote ekran görüntüleri Evernote ekran görüntüleri Evernote ekran görüntüleri Evernote ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv10.44.1

GeliştiriciEvernote Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 10.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi14.11.2017 - 12:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme44

Dosya boyutu 237 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7941

GÜVENLİKİndireceğiniz Evernote APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.evernote

APK imzası: 0b47d8d21d8a24a2a40c4159e8a5d4d6b027af25

Evernote eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Evernote versiyonları:
  • 1. Evernote v8.4.1
  • 2. Evernote v7.17.1
  • 3. Evernote v7.14.1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder