Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Verimlilik Programları » Evernote

Evernote

v7.14.1
reklamlar
Evernote
Evernote ekran görüntüleri Evernote ekran görüntüleri Evernote ekran görüntüleri Evernote ekran görüntüleri Evernote ekran görüntüleri Evernote tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Evernote Açıklama

Evernote gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken bir not alma ve düzenleme uygulamasıdır.

 

Basit bir not alma özelliğinden çok daha fazlasını kullanıcılara sunan Evernote, sahip olduğu özelliklerle oldukça profesyonel bir deneyim sunuyor. Not alma, düzenleme, yapılacaklar listesi oluşturma, takvim hatırlatıcısı ekleme gibi temel bir not uygulamasından beklenen tüm özellikler uygulamada bulunuyor. Buna ek olarak Evernote'un asıl yeteneği, notlarınıza fotoğraf ve word belgeleri ekleme; gelişmiş tarayıcısı sayesinde evrakları tarama gibi gelişmiş özelliklerde kendisini gösteriyor. Özellikle belge tarama özelliği Android kullanıcıların çok sevdiği bir özellik. Bu sayede Evernote ile bir kağıdı tarayarak kolayca not olarak kaydetmeniz ve bununla ilgili bir hatırlatıcı eklemeniz çok basit.

 

Mobil cihazınızdan sürekli not alıyorsanız, Evernote sahip olduğu özelliklerle sizin için profesyonel bir çözüm olabilir. Widget desteği ile telefonunuzun veya tabletinizin ana ekranı üzerinden notlarınızı ve günlük takviminizi takip edebilmeniz işlerinizde yardımcı olacaktır. Evernote'un ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki hesap seçeneği var. Size uygun olanı seçerek hemen uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

reklamlar

Evernote Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: