Easy Tether Lite (No root) ikon

Easy Tether Lite (No root) APK

v1.1.19

Easy Tether Lite (No root), Android telefonunuzun Bluetooth'u üzerinden internet paylaşımı yapmanızı sağlayan başarılı bir yardımcı araç uygulamasıdır.

 

Normalde bildiğiniz gibi telefonların internet paylaşımı Mobile Hotspot üzerinden yapılıyor. Ancak Turkcell gibi bazı operatörler hotspot kullanımını artık ücretli hale getirdiği için Easy Tether gibi uygulamalar kullanıcılar için ücretsiz alternatifler sunmaya başladı. Easy Tether rootsuz internet paylaşımı yapmanızı sağlayan başarılı uygulamalardan birisi.

 

Easy Tether ile bluetooth üzerinden internet paylaşma mantığı oldukça basit: Uygulamaya ait Easy Tether APK dosyasını indirip kurun. İlk açılışta bilgisayarlar için kurulum talimatları olacak. Bu talimatları uygulayarak bilgisayarınızı telefonunuza bağlamaya hazır hale getirmelisiniz. Tüm işlemler bittikten sonra uygulamayı yeniden çalıştırın ve bluetooth ile internet paylaşımını başlatın. Bilgisayarınız otomatik olarak telefona bağlanacak ve ücretsiz bir şekilde mobil internet paylaşımını kullanabileceksiniz.

 

Easy Tether Lite, Windows ve Mac sistemli bilgisayarlarda çalışıyor. Eğer hotspot'u oyun konsollarında da kullanmak isterseniz uygulamanın tam sürümünü satın almanız gerekiyor. Lite sürümü ise hiçbir kısıtlama olmadan bilgisayarlarda çalışıyor. Hotspot kullanımına para vermemek için Easy Tether APK dosyasını hemen indirin ve kullanmaya başlayın.

Easy Tether Lite (No root) ekran görüntüleri Easy Tether Lite (No root) ekran görüntüleri Easy Tether Lite (No root) ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder