Easy Tether Lite (No root) ikon

Easy Tether Lite (No root) APK

v1.1.19

Easy Tether Lite (No root) Açıklama

Easy Tether Lite (No root), Android telefonunuzun Bluetooth'u üzerinden internet paylaşımı yapmanızı sağlayan başarılı bir yardımcı araç uygulamasıdır.


Normalde bildiğiniz gibi telefonların internet paylaşımı Mobile Hotspot üzerinden yapılıyor. Ancak Turkcell gibi bazı operatörler hotspot kullanımını artık ücretli hale getirdiği için Easy Tether gibi uygulamalar kullanıcılar için ücretsiz alternatifler sunmaya başladı. Easy Tether rootsuz internet paylaşımı yapmanızı sağlayan başarılı uygulamalardan birisi.


Easy Tether ile bluetooth üzerinden internet paylaşma mantığı oldukça basit: Uygulamaya ait Easy Tether APK dosyasını indirip kurun. İlk açılışta bilgisayarlar için kurulum talimatları olacak. Bu talimatları uygulayarak bilgisayarınızı telefonunuza bağlamaya hazır hale getirmelisiniz. Tüm işlemler bittikten sonra uygulamayı yeniden çalıştırın ve bluetooth ile internet paylaşımını başlatın. Bilgisayarınız otomatik olarak telefona bağlanacak ve ücretsiz bir şekilde mobil internet paylaşımını kullanabileceksiniz.


Easy Tether Lite, Windows ve Mac sistemli bilgisayarlarda çalışıyor. Eğer hotspot'u oyun konsollarında da kullanmak isterseniz uygulamanın tam sürümünü satın almanız gerekiyor. Lite sürümü ise hiçbir kısıtlama olmadan bilgisayarlarda çalışıyor. Hotspot kullanımına para vermemek için Easy Tether APK dosyasını hemen indirin ve kullanmaya başlayın.

Easy Tether Lite (No root) ekran görüntüleri Easy Tether Lite (No root) ekran görüntüleri Easy Tether Lite (No root) ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.19

GeliştiriciMobile Stream

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 1.5 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi25.12.2018 - 12:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme71

Dosya boyutu 177 KB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9240

GÜVENLİKİndireceğiniz Easy Tether Lite (No root) APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mstream.easytether_beta

APK imzası: 0e4ae2b60503c3b9490dbce406a928b3f966e28e

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder