ZenUI Klavye ve Girdi Yöntemi ikon

ZenUI Klavye ve Girdi Yöntemi APK

v1.7.9.81_171019

ZenUI Klavye ve Girdi Yöntemi, Asus'un mobil cihazlarda kullandığı klavye uygulamasıdır.

 

Normalde telefon veya tabletlerdeki standart klavyeler pek kullanışlı olmaz ancak ZenUI Klavye için bu durum geçerli değil. Asus'un resmi olarak geliştirdiği ve telefonlarında kullandığı bu klavye uygulaması en az Gboard ve SwiftKey Klavye kadar yeterli ve kullanışlı bir uygulama. Akıllı ve otomatik metin düzeltme desteğinden, kişisel tema seçeneklerine kadar birçok özellik ZenUI Klavye'de yer alıyor. Bunun yanında klavye üzerinde yapacağınız bazı kaydırma hareketleriyle çok kullandığınız yazı işlemlerini yapmanız mümkün.

 

Android'in kendi emoji ve çıkartmalarına ek olarak ZenUI Klavye kendi emoji paketini de içeriyor. Eğlenceli bir tasarım diline sahip ZenUI emojileriyle arkadaşlarınızla konuşurken görselliği önplana çıkarabilirsiniz. Asus tarafından resmi olarak desteklenen ZenUI Klavye tamamen ücretsiz olarak tüm Android kullanıcılarına açık. Uygulamaya ait APK dosyasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

ZenUI Klavye ve Girdi Yöntemi ekran görüntüleri ZenUI Klavye ve Girdi Yöntemi ekran görüntüleri ZenUI Klavye ve Girdi Yöntemi ekran görüntüleri ZenUI Klavye ve Girdi Yöntemi ekran görüntüleri ZenUI Klavye ve Girdi Yöntemi ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder