Kilitleyici - Uygulama Kilitle ikon

Kilitleyici - Uygulama Kilitle APK

v4.2.2.7

Android cihazlardaki uygulamaları güvende tutmanın alternatif bir yolu, uygulamayı açmak için kilit özelliği eklemek. Kilitleyici - Uygulama Kilitle (AppLock) uygulaması bu konuda Android'in en iyi uygulamalarından birisi olarak öne çıkıyor.

 

Uygulama mesajlar, galeri ve rehber gibi kişisel verilerin olduğu programları kilitlemenin yanı sıra, Facebook, instagram ve WhatsApp gibi kişisel hesaplarla kullanılan programları da kilitleme özelliğine sahip. Uygulamanın kilitleme seçenekleri arasında desen, 4 rakamlı şifre ve parmak izi kilidi bulunuyor. Parmak izi kilidini kullanabilmek için mobil cihazınızda parmak izi okuyucusunun olması gerekiyor, eğer bu özellik yoksa bu seçeneği uygulamada göremezsiniz.

 

Kilitleyici - Uygulama Kilitle gelişmiş kilitleme seçeneklerine ek olarak, özelleştirilebilir tema özelliği ile kullanıcılar için oldukça geniş bir tema seçeneği sunuyor. Uygulama ayarlarından seçebileceğiniz bu temalarla kilit ekranlarını istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz.

Kilitleyici - Uygulama Kilitle ekran görüntüleri Kilitleyici - Uygulama Kilitle ekran görüntüleri Kilitleyici - Uygulama Kilitle ekran görüntüleri Kilitleyici - Uygulama Kilitle ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Parmak izi ile uygulama kilitleme özelliği geliştirilmiş,

Kilit okuma işlemi hızlandırılmış,

Performans optimizasyonu yapılmış.

Artıları

Farklı kilitleme seçenekleri sunuyor,

Kilit ekranı özelleştirme desteği bulunuyor,

Parmak izi kilidi desteği var,

Tamamen ücretsiz kullanım.

Eksileri

RAM tüketimi daha az olabilir.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder