Kilitleyici - Uygulama Kilitle

Kilitleyici - Uygulama Kilitle

v3.0.25

Android cihazlardaki uygulamaları güvende tutmanın alternatif bir yolu, uygulamayı açmak için kilit özelliği eklemek. Kilitleyici - Uygulama Kilitle (AppLock) uygulaması bu konuda Android'in en iyi uygulamalarından birisi olarak öne çıkıyor.

 

Uygulama mesajlar, galeri ve rehber gibi kişisel verilerin olduğu programları kilitlemenin yanı sıra, Facebook, instagram ve WhatsApp gibi kişisel hesaplarla kullanılan programları da kilitleme özelliğine sahip. Uygulamanın kilitleme seçenekleri arasında desen, 4 rakamlı şifre ve parmak izi kilidi bulunuyor. Parmak izi kilidini kullanabilmek için mobil cihazınızda parmak izi okuyucusunun olması gerekiyor, eğer bu özellik yoksa bu seçeneği uygulamada göremezsiniz.

 

Kilitleyici - Uygulama Kilitle gelişmiş kilitleme seçeneklerine ek olarak, özelleştirilebilir tema özelliği ile kullanıcılar için oldukça geniş bir tema seçeneği sunuyor. Uygulama ayarlarından seçebileceğiniz bu temalarla kilit ekranlarını istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz.

Kilitleyici - Uygulama Kilitle ekran görüntüleri Kilitleyici - Uygulama Kilitle ekran görüntüleri Kilitleyici - Uygulama Kilitle ekran görüntüleri Kilitleyici - Uygulama Kilitle ekran görüntüleri
Sevdik

Farklı kilitleme seçenekleri sunuyor,

Kilit ekranı özelleştirme desteği bulunuyor,

Parmak izi kilidi desteği var,

Tamamen ücretsiz kullanım.

Sevmedik

RAM tüketimi daha az olabilir.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.0.25

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi05.04.2017 - 11:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme1182

Dosya boyutu 3.51 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7539

Kilitleyici - Uygulama Kilitle Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder