Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Araçlar » Kilitleyici - Uygulama Kilitle

Kilitleyici - Uygulama Kilitle

v3.0.25
reklamlar
Kilitleyici - Uygulama Kilitle
Kilitleyici - Uygulama Kilitle ekran görüntüleri Kilitleyici - Uygulama Kilitle ekran görüntüleri Kilitleyici - Uygulama Kilitle ekran görüntüleri Kilitleyici - Uygulama Kilitle ekran görüntüleri Kilitleyici - Uygulama Kilitle tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Kilitleyici - Uygulama Kilitle Açıklama

Android cihazlardaki uygulamaları güvende tutmanın alternatif bir yolu, uygulamayı açmak için kilit özelliği eklemek. Kilitleyici - Uygulama Kilitle (AppLock) uygulaması bu konuda Android'in en iyi uygulamalarından birisi olarak öne çıkıyor.

 

Uygulama mesajlar, galeri ve rehber gibi kişisel verilerin olduğu programları kilitlemenin yanı sıra, Facebook, instagram ve WhatsApp gibi kişisel hesaplarla kullanılan programları da kilitleme özelliğine sahip. Uygulamanın kilitleme seçenekleri arasında desen, 4 rakamlı şifre ve parmak izi kilidi bulunuyor. Parmak izi kilidini kullanabilmek için mobil cihazınızda parmak izi okuyucusunun olması gerekiyor, eğer bu özellik yoksa bu seçeneği uygulamada göremezsiniz.

 

Kilitleyici - Uygulama Kilitle gelişmiş kilitleme seçeneklerine ek olarak, özelleştirilebilir tema özelliği ile kullanıcılar için oldukça geniş bir tema seçeneği sunuyor. Uygulama ayarlarından seçebileceğiniz bu temalarla kilit ekranlarını istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz.

Artıları

Farklı kilitleme seçenekleri sunuyor,

Kilit ekranı özelleştirme desteği bulunuyor,

Parmak izi kilidi desteği var,

Tamamen ücretsiz kullanım.

Eksileri

RAM tüketimi daha az olabilir.

reklamlar

Kilitleyici - Uygulama Kilitle Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: