Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Araçlar » GO Klavye

GO Klavye

v3.07
reklamlar
GO Klavye
GO Klavye ekran görüntüleri GO Klavye ekran görüntüleri GO Klavye ekran görüntüleri GO Klavye ekran görüntüleri GO Klavye ekran görüntüleri GO Klavye tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

GO Klavye Açıklama

Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde kullandığınız klavyenin yetersiz kaldığını düşünüyorsanız, GO Klavye (Keyboard) kişiselleştirme aracını deneyebilirsiniz.

 

Klavyenizde yer almasını istediğiniz ve sık kullandığınız araç tuşlarını GO Klavye uygulaması sayesinde istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz. Basit arayüzü sayesinde yapacağınız tüm düzenlemeler oldukça derli toplu bir şekilde ekrana yerleştiriliyor, böylece klavyeyi kullanırken yaşanılan karmaşıklık tamamen ortadan kalkmış oluyor. QWERTY, QWERTZ ve AZERTY gibi klavye yerleşimlerini destekleyen bu basit Android uygulaması, içerisinde barındırdığı yüzlerce emoji ve çıkartma ile arkadaşlarınızla mesajlaşmanızı çok daha eğlenceli hale getiriyor.

 

Whatsapp, BiP, Facebook gibi popüler programlarla yüzde yüz uyumlu çalışabilen uygulamanın klavye temasını istediğiniz gibi değiştirme imkanına sahipsiniz. Klavyenizin temasını değiştirmek için tek yapmanız gereken uygulama ayarları kısmından görünüm menüsüne girmek ve istediğiniz temayı seçmek. 

Artıları

Çoklu dil desteği,

Geniş emoji seçeneği,

Çıkartmalar,

Hemen hemen her uygulama ile sorunsuz çalışıyor.

reklamlar

GO Klavye Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: