GO Klavye ikon

GO Klavye APK

v3.53

Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde kullandığınız klavyenin yetersiz kaldığını düşünüyorsanız, GO Klavye (Keyboard) kişiselleştirme aracını deneyebilirsiniz.

 

Klavyenizde yer almasını istediğiniz ve sık kullandığınız araç tuşlarını GO Klavye uygulaması sayesinde istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz. Basit arayüzü sayesinde yapacağınız tüm düzenlemeler oldukça derli toplu bir şekilde ekrana yerleştiriliyor, böylece klavyeyi kullanırken yaşanılan karmaşıklık tamamen ortadan kalkmış oluyor. QWERTY, QWERTZ ve AZERTY gibi klavye yerleşimlerini destekleyen bu basit Android uygulaması, içerisinde barındırdığı yüzlerce emoji ve çıkartma ile arkadaşlarınızla mesajlaşmanızı çok daha eğlenceli hale getiriyor.

 

Whatsapp, BiP, Facebook gibi popüler programlarla yüzde yüz uyumlu çalışabilen uygulamanın klavye temasını istediğiniz gibi değiştirme imkanına sahipsiniz. Klavyenizin temasını değiştirmek için tek yapmanız gereken uygulama ayarları kısmından görünüm menüsüne girmek ve istediğiniz temayı seçmek. 

GO Klavye ekran görüntüleri GO Klavye ekran görüntüleri GO Klavye ekran görüntüleri GO Klavye ekran görüntüleri GO Klavye ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Duvar kağıdı özelliği eklenmiş. Bu özellik sayesinde klavyenizi duvar kağıtları ile kişiselleştirebilirsiniz.

Artıları

Çoklu dil desteği,

Geniş emoji seçeneği,

Çıkartmalar,

Hemen hemen her uygulama ile sorunsuz çalışıyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder