GO Klavye

GO Klavye

v3.07

Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde kullandığınız klavyenin yetersiz kaldığını düşünüyorsanız, GO Klavye (Keyboard) kişiselleştirme aracını deneyebilirsiniz.

 

Klavyenizde yer almasını istediğiniz ve sık kullandığınız araç tuşlarını GO Klavye uygulaması sayesinde istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz. Basit arayüzü sayesinde yapacağınız tüm düzenlemeler oldukça derli toplu bir şekilde ekrana yerleştiriliyor, böylece klavyeyi kullanırken yaşanılan karmaşıklık tamamen ortadan kalkmış oluyor. QWERTY, QWERTZ ve AZERTY gibi klavye yerleşimlerini destekleyen bu basit Android uygulaması, içerisinde barındırdığı yüzlerce emoji ve çıkartma ile arkadaşlarınızla mesajlaşmanızı çok daha eğlenceli hale getiriyor.

 

Whatsapp, BiP, Facebook gibi popüler programlarla yüzde yüz uyumlu çalışabilen uygulamanın klavye temasını istediğiniz gibi değiştirme imkanına sahipsiniz. Klavyenizin temasını değiştirmek için tek yapmanız gereken uygulama ayarları kısmından görünüm menüsüne girmek ve istediğiniz temayı seçmek. 

GO Klavye ekran görüntüleri GO Klavye ekran görüntüleri GO Klavye ekran görüntüleri GO Klavye ekran görüntüleri GO Klavye ekran görüntüleri
Sevdik

Çoklu dil desteği,

Geniş emoji seçeneği,

Çıkartmalar,

Hemen hemen her uygulama ile sorunsuz çalışıyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.07

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme932

Eklenme tarihi1 yıl önce

Dosya boyutu 19.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7390

GO Klavye Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder