Simple Control (Navigation Bar)

Simple Control (Navigation Bar)

v2.3.0 Virgo

Android için geliştirilen Simple Control (Navigation Bar) uygulamasıyla en çok kullanılan yönetimsel araçları sürekli ekranınızda tutabilirsiniz.

 

Uygulama kullanıcıların en çok kullandıkları düğmeleri ekranın bir köşesinde sürekli hazır tutarak daha kolay cihaz yönetimi ve fonksiyonellik sağlamayı amaçlıyor. Geri, ev (home), hızlı ayarlar, güç seçenekleri, kamera, bildirim düğmesi, ekran görüntüsü ve ses kontrol tuşları uygulamanın varsayılan olarak desteklediği özellikler arasında. Bu fonksiyon sayesinde internette gezinirken veya oyun oynarken bu tuşlardan birisini kullanmak istediğinizde uygulama ve oyundan çıkmaya gerek kalmadan hızlıca erişebiliyorsunuz.

 

Simple Control hızlı işlem aracı temel fonksiyonlarının yanında farklı tema ve ikonlarla kişiselleştirme desteği de sunuyor. Hızlı işlem aracının rengini, ikonlarını, ikon büyüklüğünü ayarlar kısmından kolayca istediğinize göre şekillendirebiliyorsunuz. 3.6 MB boyutuyla çok küçük yer kaplayan uygulamayı sorunsuzca kullanmak için kurulum sırasında sizden isteyeceği izinlerin hepsine izin vermeniz gerekiyor.

Simple Control (Navigation Bar) ekran görüntüleri Simple Control (Navigation Bar) ekran görüntüleri Simple Control (Navigation Bar) ekran görüntüleri Simple Control (Navigation Bar) ekran görüntüleri Simple Control (Navigation Bar) ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3.0 Virgo

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

GeliştiricicoolAce

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme67

Eklenme tarihi7 ay önce

Dosya boyutu 3.64 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7724

Simple Control (Navigation Bar) Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder