Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Araçlar » Simple Control (Navigation Bar)

Simple Control (Navigation Bar)

v2.3.0 Virgo
reklamlar
Simple Control (Navigation Bar)
Simple Control (Navigation Bar) ekran görüntüleri Simple Control (Navigation Bar) ekran görüntüleri Simple Control (Navigation Bar) ekran görüntüleri Simple Control (Navigation Bar) ekran görüntüleri Simple Control (Navigation Bar) ekran görüntüleri Simple Control (Navigation Bar) tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Simple Control (Navigation Bar) Açıklama

Android için geliştirilen Simple Control (Navigation Bar) uygulamasıyla en çok kullanılan yönetimsel araçları sürekli ekranınızda tutabilirsiniz.

 

Uygulama kullanıcıların en çok kullandıkları düğmeleri ekranın bir köşesinde sürekli hazır tutarak daha kolay cihaz yönetimi ve fonksiyonellik sağlamayı amaçlıyor. Geri, ev (home), hızlı ayarlar, güç seçenekleri, kamera, bildirim düğmesi, ekran görüntüsü ve ses kontrol tuşları uygulamanın varsayılan olarak desteklediği özellikler arasında. Bu fonksiyon sayesinde internette gezinirken veya oyun oynarken bu tuşlardan birisini kullanmak istediğinizde uygulama ve oyundan çıkmaya gerek kalmadan hızlıca erişebiliyorsunuz.

 

Simple Control hızlı işlem aracı temel fonksiyonlarının yanında farklı tema ve ikonlarla kişiselleştirme desteği de sunuyor. Hızlı işlem aracının rengini, ikonlarını, ikon büyüklüğünü ayarlar kısmından kolayca istediğinize göre şekillendirebiliyorsunuz. 3.6 MB boyutuyla çok küçük yer kaplayan uygulamayı sorunsuzca kullanmak için kurulum sırasında sizden isteyeceği izinlerin hepsine izin vermeniz gerekiyor.

reklamlar

Simple Control (Navigation Bar) Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: