Avast Cleanup: Takviye, Temizlik ve Optimizasyon ikon

Avast Cleanup: Takviye, Temizlik ve Optimizasyon APK

v4.11.0

Avast Cleanup, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz önbellek ve gereksiz dosya temizleme uygulamasıdır.

 

Android telefonlar gereksiz kalıntı ve önbellek dosyaları nedeniyle performans kaybı yaşayabiliyor, Avast Cleanup bunları temizleyerek cihazınızı daha hızlı ve performanslı kullanmanızı sağlıyor. Uygulama ilk kurduğunuz andan itibaren cihazınızın depolama alanını ve hafızasını tarayarak çeşitli ipuçları gösteriyor. Bu ipuçlarını tek tek inceleyerek veya tek bir tuşa dokunarak cihazınızın performansını optimize edebiliyorsunuz.

 

Android telefonlarda önbellek ve gereksiz dosya temizleme işlemi performansın yanında depolama alanı kazanmanızı da sağlayan bir işlem. Avast Cleanup gibi temizleme uygulamalarını kullanarak cihazınızı optimum hız ve performansta kullanabilirsiniz. Bu uygulama tamamen ücretsiz, Avast Cleanup APK dosyasını hemen indirebilir ve Android cihazınızı optimize edebilirsiniz.

Avast Cleanup: Takviye, Temizlik ve Optimizasyon ekran görüntüleri Avast Cleanup: Takviye, Temizlik ve Optimizasyon ekran görüntüleri Avast Cleanup: Takviye, Temizlik ve Optimizasyon ekran görüntüleri Avast Cleanup: Takviye, Temizlik ve Optimizasyon ekran görüntüleri Avast Cleanup: Takviye, Temizlik ve Optimizasyon ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder