Notification History Pro ikon

Notification History Pro APK

v1.10.7

Notification History Pro Açıklama

Notification History Pro APK, Android cihazınızdaki bildirimleri kaydetmenizi sağlayan başarılı bir Android yardımcı araç uygulamasıdır.


Notification History Pro'nun temel özelliği Android cihazınıza gelen bildirimleri kaydetmek. Mesaj, mail, telefon araması veya başka bir tür bildirimleri uygulama ile kaydedebilir ve daha sonra bunları görüntüleyebilirsiniz. Uygulamanın dikkat çekici özelliği ise bildirim içeriğini görüntülemenize izin vermesi. Örneğin, bildirimlerde mesaj içeriğini gösterme seçeneği aktifse, sonradan sildiğiniz mesajı Notification History Pro uygulamasından görüntüleyebilirsiniz.


Uygulamanın bir diğer önemli özelliği Sınıf 0 yani Flaş SMS özelliğini kapatmak. Notification History Pro APK genel olarak bildirimleri yönetmenizi sağladığı için Flaş SMS özelliğini kapatmanıza imkân sağlıyor. Flaş SMS özelliğini kapatmayı istiyorsanız, Sınıf 0 / Flaş SMS kapatma başlıklı yazımızda bahsettiğimiz yöntemlere ek olarak bu uygulamayı da kullanabilirsiniz. Kapatmak için uygulamanın ayarlar menüsüne girip ilgili ayarı değiştirmeniz yeterli.


Notification History Pro genel özellikleri şunlar:

  • Bildirim geçmişini kaydetme, görüntüleme ve silme,
  • Tüm mesajları kaydetme,
  • Bildirimler için filtre oluşturma,
  • Gelişmiş bildirim yönetme seçenekleri.

Android cihazınızda bildirimleri yönetmek için geliştirilen Notification History Pro uygulamasını indirip kurmanız yeterli. Son olarak uygulamanın tamamen ücretsiz olduğunu belirtelim.

Notification History Pro ekran görüntüleri Notification History Pro ekran görüntüleri Notification History Pro ekran görüntüleri Notification History Pro ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.10.7

GeliştiriciYotta Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi24.12.2022 - 13:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme30

Dosya boyutu 1.51 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11239

GÜVENLİKİndireceğiniz Notification History Pro APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.evanhe.nh

APK imzası: cba4d2c2a6962b25457013654f8aea219a23af72

Notification History Pro ipuçları

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder