Sticker.ly - Sticker Maker & WhatsApp Status Video ikon

Sticker.ly - Sticker Maker & WhatsApp Status Video APK

v1.7.0

Sticker.ly - Sticker Maker & WhatsApp Status Video, Android WhatsApp için eğlenceli çıkartmalar sunan başarılı bir Android uygulamasıdır.


Dünyanın en popüler mesajlaşma programı olan WhatsApp bildiğiniz gibi eğlenceli çıkartma ve GIF'leri destekliyor. Stickerly da tam olarka buna yönelik bir uygulama. İçerisinde yüzlerce çıkartma ve hareketli resim (GIF) bulunan Stickerly APK dosyasını indirip kurarak arkadaşlarınızla sohbetlerinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.


Stickerly'da genel olarak hemen her kategoride çıkartma mevcut. Ayrıca isterseniz kendi WhatsApp çıkarmanızı da bu uygulama ile yapabilirsiniz. Üstelik gayet basit bir şekilde; uygulamanın oluşturucu kısmına girip bir fotoğraf seçin ve oluştur düğmesine basın. Hepsi bu kadar, çıkartmanız artık hazır. WhatsApp sticker uygulamaları arasında oldukça popüler olan Stickerly tamamen ücretsiz kullanılabiliyor. Stickerly APK dosyasını hemen indirerek WhatsApp çıkartmalarınızı kullanabilirsiniz.

Sticker.ly - Sticker Maker & WhatsApp Status Video ekran görüntüleri Sticker.ly - Sticker Maker & WhatsApp Status Video ekran görüntüleri Sticker.ly - Sticker Maker & WhatsApp Status Video ekran görüntüleri Sticker.ly - Sticker Maker & WhatsApp Status Video ekran görüntüleri Sticker.ly - Sticker Maker & WhatsApp Status Video ekran görüntüleri

Yorumlar

Sticker.ly - Sticker Maker & WhatsApp Status Video için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce Sticker.ly - Sticker Maker & WhatsApp Status Video v1.7.0 için
Bu siteyle minecraft ile tanışmıştım