Google Home ikon

Google Home APK

v2.64.23.1-dogfood

Google Home Açıklama

Google Home ile Android televizyon ve telefonları birbirine bağlayabilirsiniz.


Tanıtımı televizyon ile yapıyoruz ancak, uygulamayı Android işletim sisteminin yüklü olduğu tüm akıllı cihazlarla kullanmanız mümkün. Buna Chromecast destekli cihazların da dahil olduğunu belirtelim. İki cihaz arasında bağlantıyı kurduktan sonra Google Home üzerinden hem görüntü hem de ses aktarımı yapabiliyorsunuz. Yani, televizyonu telefondan izleyebilir veya telefondaki görüntüyü televizyona aktarabilirsiniz.


Google Home'un Türkiye'de en çok kullanıldığı cihaz ise Android televizyonlar. Samsung, Vestel, Philips, LG ve Sony gibi büyük markaların Android televizyonlarını Google Home uygulamasıyla kolayca kontrol edebilirsiniz.


Google'ın geliştirdiği uygulama tamamen ücretsiz. Kullanabilmek için Google Home APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Son güncellemede neler var?

Google Home APK son sürüm güncellemesinde Android cihazınıza bağlı diğer cihazları kontrol etmenizi sağlayan yeni özellikler eklenmiş.

Google Home ekran görüntüleri Google Home ekran görüntüleri Google Home ekran görüntüleri Google Home ekran görüntüleri Google Home ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.64.23.1-dogfood

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi22.03.2018 - 22:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme362

Dosya boyutu 27.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8449

GÜVENLİKİndireceğiniz Google Home APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.google.android.apps.chromecast.app

APK imzası: 24bb24c05e47e0aefa68a58a766179d9b613a600

Google Home eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Google Home versiyonları:
  • 1. Google Home v2.61.15.3-dogfood
  • 2. Google Home v2.53.1.5
  • 3. Google Home v2.9.65.15
  • 4. Google Home v1.27.81.4

Google Home nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Google Home APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Google Home için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Google Home v1.27.81.4 için

Cepde'ye Teşekürler