Google Home ikon

Google Home APK

v2.53.1.5

Google Home ile Android televizyon ve telefonları birbirine bağlayabilirsiniz.


Tanıtımı televizyon ile yapıyoruz ancak, uygulamayı Android işletim sisteminin yüklü olduğu tüm akıllı cihazlarla kullanmanız mümkün. Buna Chromecast destekli cihazların da dahil olduğunu belirtelim. İki cihaz arasında bağlantıyı kurduktan sonra Google Home üzerinden hem görüntü hem de ses aktarımı yapabiliyorsunuz. Yani, televizyonu telefondan izleyebilir veya telefondaki görüntüyü televizyona aktarabilirsiniz.


Google Home'un Türkiye'de en çok kullanıldığı cihaz ise Android televizyonlar. Samsung, Vestel, Philips, LG ve Sony gibi büyük markaların Android televizyonlarını Google Home uygulamasıyla kolayca kontrol edebilirsiniz.


Google'ın geliştirdiği uygulama tamamen ücretsiz. Kullanabilmek için Google Home APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Google Home ekran görüntüleri Google Home ekran görüntüleri Google Home ekran görüntüleri Google Home ekran görüntüleri Google Home ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Google Home APK güncel sürümünde uygulamanın desteklediği telefon modeli sayısı artırılmış ve bağlantı sorunları düzeltilmiş.

Yorumlar

Google Home için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Google Home v1.27.81.4 için

Cepde'ye Teşekürler