Mi Drop - Share Music & File Transfer ikon

Mi Drop - Share Music & File Transfer

v1.8.7

Xiaomi'nin geliştirdiği Mi Drop ile Android telefonlar arasında hızlıca dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

 

Mi Drop, P2P yöntemi ile Bluetooth'tan yaklaşık 200 kat daha hızlı dosya paylaşımı yapmasıyla öne çıkıyor. Aynı zamanda paylaşım için de internete ihtiyaç duymuyor, yani internet olmadan da dosyalarınızı anında paylaşabilirsiniz.

 

Dosya aktarımı yapabilmek için her iki Android cihazında da Mi Drop uygulamasının yüklü olması şart. Mi Drop APK dosyasını indirip kurduktan sonra uygulamaya girin ve dosya alma veya gönderme seçeneklerinden birisini seçin. Daha sonra paylaşmak istediğiniz dosyayı listeden bulup gönder düğmesine basmanız yeterli oluyor. Hepsi bu kadar.

 

Uygulamanın arayüz tasarımı da kullanımı gibi oldukça basit, gereksiz düğmelerle kalabalık menülerle uğraşmadan doğrudan dosya listesine ulaşabiliyorsunuz. Xiaomi telefonlarda varsayılan olarak gelen bu uygulama tüm Android cihazlarında da kullanılabiliyor. Mi Drop APK dosyasını ücretsiz indirerek dosya paylaşımlarınızı kolayca yapabilirsiniz.

Mi Drop - Share Music & File Transfer ekran görüntüleri Mi Drop - Share Music & File Transfer ekran görüntüleri Mi Drop - Share Music & File Transfer ekran görüntüleri Mi Drop - Share Music & File Transfer ekran görüntüleri Mi Drop - Share Music & File Transfer ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.7

GeliştiriciXiaomi Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi22.03.2018 - 13:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme35

Dosya boyutu 5.92 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8438

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder