ShareMe (MiDrop) - Transfer files without internet ikon

ShareMe (MiDrop) - Transfer files without internet APK

v1.28.24

Xiaomi'nin geliştirdiği ShareMe (MiDrop) ile Android telefonlar arasında hızlıca dosya paylaşımı yapabilirsiniz.


ShareMe, P2P yöntemi ile Bluetooth'tan yaklaşık 200 kat daha hızlı dosya paylaşımı yapmasıyla öne çıkıyor. Aynı zamanda paylaşım için de internete ihtiyaç duymuyor, yani internet olmadan da dosyalarınızı anında paylaşabilirsiniz.


Dosya aktarımı yapabilmek için her iki Android cihazında da ShareMe (MiDrop) uygulamasının yüklü olması şart. ShareMe (MiDrop) APK dosyasını indirip kurduktan sonra uygulamaya girin ve dosya alma veya gönderme seçeneklerinden birisini seçin. Daha sonra paylaşmak istediğiniz dosyayı listeden bulup gönder düğmesine basmanız yeterli oluyor. Hepsi bu kadar.


Uygulamanın arayüz tasarımı da kullanımı gibi oldukça basit, gereksiz düğmelerle kalabalık menülerle uğraşmadan doğrudan dosya listesine ulaşabiliyorsunuz. Xiaomi telefonlarda varsayılan olarak gelen bu uygulama tüm Android cihazlarında da kullanılabiliyor. ShareMe APK dosyasını ücretsiz indirerek dosya paylaşımlarınızı kolayca yapabilirsiniz.

ShareMe (MiDrop) - Transfer files without internet ekran görüntüleri ShareMe (MiDrop) - Transfer files without internet ekran görüntüleri ShareMe (MiDrop) - Transfer files without internet ekran görüntüleri ShareMe (MiDrop) - Transfer files without internet ekran görüntüleri ShareMe (MiDrop) - Transfer files without internet ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

ShareMe APK son sürüm güncellemesi ile uygulama arayüzü tamamen yenilenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder