VPNhub ikon

VPNhub APK

v1.4.1

VPNhub Android cihazınızdan sansürlü internet sitelerine girmenizi sağlayan başarılı bir VPN uygulamasıdır.

 

Uygulamanın temel özelliği VPN olsa da protokol üzerinden güvenlik özellikleri sayesinde aynı zamanda internette gezinirken güvenliğinizi de sağlıyor. VPNhub'un bu güvenlik özellikleri arasında kişisel bilgilerinizin şifrelenmesi, IP adresi, konum ve internet kimliğinin gizlenmesi gibi özellikler dikkat çekiyor. Bilgilerinizin gizlenmesi sayesinde internet üzerinde gezinirken 'anonim' olarak görünüyorsunuz.

 

VPNhub ücretsiz ve ücretli bağlantı seçeneklerine sahip. Ücretsiz olan bağlantılar genelde ABD sunucuları üzerinden yapılıyor ve sınırsız bağlantı süresi var. Ancak daha hızlı ve daha fazla konum için uygulamanın abonelik seçeneklerinden birisini kullanmanız gerek. VPN bağlantılarını çokça kullanıyorsanız VPNhub da hem güvenlik hem de hız açısından gayet başarılı bir uygulama olduğunu belirtelim. Denemek için listenize ekleyebilirsiniz. VPNhub APK dosyasını indirip kurarak uygulamayı kullanabilirsiniz.

VPNhub ekran görüntüleri VPNhub ekran görüntüleri VPNhub ekran görüntüleri VPNhub ekran görüntüleri VPNhub ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Kullanıcı arayüzünde değişiklikler yapılmış,

Güvenlik katmanları güncellenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder