InstaSaver ikon

InstaSaver APK

v4.9.3

InstaSaver Açıklama

Instagram'deki fotoğrafları indirmek için kullanabileceğiniz InstaSaver tek tıkla indirme özelliği sayesinde büyük kolaylık sağlıyor.

 

InstaSaver üzerinden fotoğraf indirebilmek için instagram'daki fotoğrafın URL'sini kopyalamanız yeterli oluyor. Kopyalama seçeneğine dokunduktan sonra telefonun bildirim menüsünde beliren bildirimle indirme işlemini başalatabilirsiniz. Benzer instagram fotoğraf indirme uygulamaları arasında tek dokunuşla indirme özelliğine sahip olması ve limitsiz indirme hakkı vermesi InstaSaver'i öne çıkarıyor. Uygulama ile ilgili bilmeniz gereken en önemli şey gizli hesaplardan paylaşılan fotoğrafları indirmediği. Bu durum uygulamadan değil, Instagram'in gizlilik politikasından kaynaklanıyor. Tüm fotoğraf indirme uygulamaları gibi InstaSaver'de sadece herkese açık olan fotoğrafları indirebiliyor.

InstaSaver ekran görüntüleri InstaSaver ekran görüntüleri InstaSaver ekran görüntüleri InstaSaver ekran görüntüleri InstaSaver ekran görüntüleri
Artıları

Tek dokunuşla indirme seçeneği,

Sınırsız fotoğraf indirme imkânı.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.9.3

GeliştiriciTiredCruncher

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri3

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi25.04.2017 - 11:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme443

Dosya boyutu 5.60 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7569

GÜVENLİKİndireceğiniz InstaSaver APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mkproductions.instasaver

InstaSaver ipuçları

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder