Peel Universal Smart TV Remote Control ikon

Peel Universal Smart TV Remote Control APK

v10.1.0.2

Peel Universal Smart TV Remote Control, evinizdeki televizyon ve klima gibi cihazları telefonunuzdan yönetmenizi sağlayan başarılı bir uzaktan kumanda uygulaması.

 

İlk başta sadece televizyonlar için geliştirilen Peel Remote, daha sonra uzaktan kumanda desteği olan hemen her cihazı desteklemeye başladı. Bunların başında televizyon, klima, Apple TV, DVD oynatıcı gibi kumanda ile çalışan cihazlar yer alıyor. Peel Remote'u uzaktan kumanda olarak kullanmak için cihazı uygulamaya tanıtmanız yeterli oluyor.

 

Peel uygulamasının işe yarar bir diğer özelliği, televizyon gibi ulusal yayın yapan cihazlarda hatırlatıcı ekleyebiliyorsunuz. Örneğin, bir dizinin kanalı ve saatini Peel Remote hatırlatıcısına eklediğinizde uygulama bunu bildirim ile size hatırlatıyor. Aynı yöntemi NetFlix ve Apple TV gibi yayınlar için de yapmanız mümkün. Hatta isterseniz Peel'in önerilen yayınlar özelliği ile televizyonda o an yayımlanan kanal önerilerini görüntüleyebilirsiniz.

Peel Universal Smart TV Remote Control ekran görüntüleri Peel Universal Smart TV Remote Control ekran görüntüleri Peel Universal Smart TV Remote Control ekran görüntüleri Peel Universal Smart TV Remote Control ekran görüntüleri Peel Universal Smart TV Remote Control ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder