Google Asistan Launcher ikon

Google Asistan Launcher

v1.3.large

Google tarafından geliştirilen Google Asistan Launcher uygulamasıyla hem sade bir Android başlatıcısına sahip olun hem de Google Asistan bilgi kartlarıyla güncel bilgilere ulaşın.

 

Android kullanıcılarına hızlı ve sade bir başlatıcı sunmayı amaçlayan uygulamanın en önemli özelliği, Google Asistan ile oluşturduğu bilgi kartları. Aslında bu özelliği Google'ın resmi uygulamasından biliyoruz, ancak Google Asistan Launcher ise bu bilgi kartlarını doğrudan ekranınıza getiriyor. Peki Google Asistan hangi bilgileri gösteriyor? Güncel hava durumu, yol durumu, gidiş noktasına ait harita tarifi, en son haberler, takvim ve notlarınızda kayıtlı bilgileri anında Google Asistan bilgi kartlarında görebilirsiniz. Google Asistan Launcher'i yükledikten sonra bilgi kartlarını görüntülemek için ekranı sağa kaydırmanız yeterli oluyor.

 

Google'ın başlatıcı uygulamasının bir diğer özelliği ise, dahili Google arama özelliği. OK Google diye ekranınıza seslendiğinizde anında Google arama ekranı açılıyor ve istediğiniz her şeyi Google'da arayabiliyorsunuz. İsterseniz Google arama özelliğini ana ekrana widget olarak da eklemeniz mümkün. Tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz Google'ın başlatıcı uygulaması Google Asistan Launcher hem Türkçe hem de İngilizce desteğine sahip. Sadece Google Asistan ve sesli Google araması özelliği şu an için Türkçe desteklemiyor. Onun haricinde uygulamayı tamamen Türkçe destekli bir arayüzle kullanıyorsunuz.

 

Hızlı ve sade bir arayüz istiyor, Asistan'ın sizin için oluşturacağı bilgilere kolayca erişmek istiyorsanız Google Asistan Launcher APK dosyasını indirerek hemen kullanamaya başlayabilirsiniz.

Google Asistan Launcher ekran görüntüleri Google Asistan Launcher ekran görüntüleri Google Asistan Launcher ekran görüntüleri Google Asistan Launcher ekran görüntüleri Google Asistan Launcher ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.large

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi05.12.2017 - 14:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme708

Dosya boyutu 14.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8002

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 ay önce Google Asistan Launcher v1.3.large için
İyiiiii
Ziyaretçi9 ay önce Google Asistan Launcher v1.3.large için
Çok iyiiii
Ziyaretçi10 ay önce Google Asistan Launcher v1.3.large için
Çok iyi ama E posta varsa iyi deyildir
Ziyaretçi2 yıl önce Google Asistan Launcher v1.3.large için
İyiii