X-plore File Manager ikon

X-plore File Manager

v3.96.00

Android sistem yöneticisi uygulaması X-plore File Manager, Android cihazın sistem dosyalarını kurcalamayı sevenler için oldukça iyi bir alternatif uygulama.

 

Mobil ekosistemde Symbian ve Java'dan bu yana geliştirilmeye devam eden X-Plore dosya yöneticisi Android sürümünde de başarılı işler çıkarıyor. Sistem dosyaları dahil olmak üzere telefon veya tabletinizin tüm kritik sistem verilerine X-Plore ile ulaşmanız ve düzenleme yapmanız mümkün. Bunun yanında dosya ve uygulama yönetimi, transferi, uygulama yedek ve önbellek verileri dahil olmak üzere birçok işlem X-Plore'un yetenekleri arasında yer alıyor.

 

X-Plore File Manager'in öne çıkan yetenekleri ise farklı dosya transferi protokollerini desteklemesi ve bilgisayar üzerinden Android cihazınızı yönetmesine olanak sağlaması. Farklı dosya transferi konusunda WiFi, FTP ve SFTP gibi sistemsel transfer yapabilen uygulama ister aynı LAN üzerindeki bir cihaza isterseniz de uzak ağdaki bir cihaza dosya transferi yapmanıza imkan sağlıyor. Bunun yanında bilgisayar ve Android cihazınızın aynı ağ (LAN) üzerinde olduğunda size verilen IP adresiyle bilgisayarınızın web tarayıcısı üzerinden cihazınızdaki dosyaları yönetebiliyorsunuz.

 

Ücretsiz olarak geliştirilen ve milyonlarca kullanıcının işini kolaylaştıran X-plore File Manager APK dosyasını indirerek uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

X-plore File Manager ekran görüntüleri X-plore File Manager ekran görüntüleri X-plore File Manager ekran görüntüleri X-plore File Manager ekran görüntüleri X-plore File Manager ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.96.00

GeliştiriciLonely Cat Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi09.08.2017 - 11:06

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme203

Dosya boyutu 5.67 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7715

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder