X-plore File Manager ikon

X-plore File Manager APK

v4.24.25

X-plore File Manager Açıklama

Android sistem yöneticisi uygulaması X-plore File Manager, Android cihazın sistem dosyalarını kurcalamayı sevenler için oldukça iyi bir alternatif uygulama.


Mobil ekosistemde Symbian ve Java'dan bu yana geliştirilmeye devam eden X-Plore dosya yöneticisi Android sürümünde de başarılı işler çıkarıyor. Sistem dosyaları dahil olmak üzere telefon veya tabletinizin tüm kritik sistem verilerine X-Plore ile ulaşmanız ve düzenleme yapmanız mümkün. Bunun yanında dosya ve uygulama yönetimi, transferi, uygulama yedek ve önbellek verileri dahil olmak üzere birçok işlem X-Plore'un yetenekleri arasında yer alıyor.


X-Plore File Manager'in öne çıkan yetenekleri ise farklı dosya transferi protokollerini desteklemesi ve bilgisayar üzerinden Android cihazınızı yönetmesine olanak sağlaması. Farklı dosya transferi konusunda WiFi, FTP ve SFTP gibi sistemsel transfer yapabilen uygulama ister aynı LAN üzerindeki bir cihaza isterseniz de uzak ağdaki bir cihaza dosya transferi yapmanıza imkan sağlıyor. Bunun yanında bilgisayar ve Android cihazınızın aynı ağ (LAN) üzerinde olduğunda size verilen IP adresiyle bilgisayarınızın web tarayıcısı üzerinden cihazınızdaki dosyaları yönetebiliyorsunuz.


Ücretsiz olarak geliştirilen ve milyonlarca kullanıcının işini kolaylaştıran X-plore File Manager APK dosyasını indirerek uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

X-plore File Manager APK son sürüm ile Android 11 optimizasyonu yapılmış.
X-plore File Manager ekran görüntüleri X-plore File Manager ekran görüntüleri X-plore File Manager ekran görüntüleri X-plore File Manager ekran görüntüleri X-plore File Manager ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.24.25

GeliştiriciLonely Cat Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi09.08.2017 - 11:06

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme276

Dosya boyutu 7.68 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7715

GÜVENLİKİndireceğiniz X-plore File Manager APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.lonelycatgames.Xplore

APK imzası: ec776c6b6be9507c226f09270f43eed8a5f0308d

X-plore File Manager eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm X-plore File Manager versiyonları:
  • 1. X-plore File Manager v3.96.00

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder