Datally ikon

Datally APK

v1.2

Datally Açıklama

Google'ın geliştirdiği Datally mobil veri tasarrufu yapmanızı sağlayan bir uygulama.

 

Datally temel olarak Android telefonunuzdan internete girdiğinizde hem mobil hem de Wi-Fi verisini analiz etmenizi sağlamak için geliştirilmiş diyebiliriz. Uygulama arayüzünden telefonunuzla yapacağınız tüm mobil veri ve Wi-Fi veri harcamalarını kolayca takip edebilir, gerekli kısıtlama işlemlerini yapabilirsiniz. Kullanım verilerine erişim iznini açtıktan sonra uygulama tüm veri trafiğini izlemeye başlıyor.

 

Datally'nin en sevdiğimiz özelliği telefonda yüklü olan uygulamaların internet erişimini kısıtlayabiliyor olması. Datally arayüzüne girdiğinizde hangi uygulamaların mobil ve Wi-Fi verisi kullandığı listeleniyor, buradan istediğiniz uygulamanın internet kullanımını kısıtlayabilir veya izin verebilirsiniz. Bu sayede dışardayken uygulamaların arkaplanda internet kullanımı nedeniyle kotanızın bitmesini engellemiş olursunuz.

 

Android telefonunuzun mobil veri tasarrufunu yapabilmek için Datally APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Sade ve şık tasarlanan arayüzü sayesinde uygulamayı kullanmak oldukça kolay. Datally'e alternatif olarak Samsung Max uygulaması da oldukça başarılı çalışan bir tasarruf uygulaması. Özelliklerini karşılaştırdıktan sonra istediğinizi indirip kurabilirsiniz. Son olarak, Datally tamamen ücretsiz.

Datally ekran görüntüleri Datally ekran görüntüleri Datally ekran görüntüleri Datally ekran görüntüleri Datally ekran görüntüleri
Artıları

Sade ve şık arayüz tasarımı,

Kolay kullanım,

İnternet kullanan uygulamaları listeliyor.

Eksileri

Arkaplanda çalışmadığı için kapattığınız zaman tasarruf özelliği devre dışı kalıyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi06.03.2018 - 15:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme54

Dosya boyutu 6.67 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8372

GÜVENLİKİndireceğiniz Datally APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.google.android.apps.freighter

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder