Samsung Max - Data Savings ikon

Samsung Max - Data Savings

v3.5.45

Samsung Max internette gezerken veri tasarrufu ve Wi-Fi güvenliği sağlayan başarılı bir yardımcı araç.

 

Samsung tarafından geliştirilen uygulama hem mobil veri hem de Wi-Fi üzerinden yapacağınız internet bağlantılarını kontrol altına alarak veri tasarrufu yapmanızı sağlıyor. Uygulamanın çalışma mantığı internet sitelerinden yüklenen verileri sıkıştırarak daha hızlı gezinmenizi sağlıyor. Özellikle mobil veri esnasında sitelerin gereksiz dosya indirmelerini iptal eden uygulama internet kotanızın hemen bitmesini engelliyor. Yani bir internet sayfasında 2 megabayt veri ineceği yerde Samsung Max bunu sıkıştırıyor ve 1 megabaytın altına düşürüyor.

 

Samsung Max'in işe yarar bir özelliği de internette gezerken kişisel verileriniz güvenlik altına alması. Wi-Fi şifrelemesi ve DNS maskeleme yöntemi ile sağlanan bu güvenlik sayesinde internet sitelerinin telefonunuzdaki verilere erişmesi kısıtlanıyor.

 

Uygulamanın sunduğu hız ve veri tasarrufu özellikleri sadece internet için geçerli değil. Yani, isterseniz telefonunuzda yüklü olan uygulamalar için de Samsung Max'i aktif edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, Samsung Max ile gelen Facebook Ultra uygulamasıyla Facebook'u daha hızlı ve daha az veri harcayacak biçimde kullanmanız mümkün.

 

Samsung Max ile yapacağınız veri tasarrufu ve güvenlik önlemlerini uygulama arayüzünden takip edebiliyorsunuz. Temel versiyonda ücretsiz olan Samsung Max'i tüm uygulamalar için kullanmak istediğinizde PRO sürümüne geçmeniz gerekiyor. Uygulamaya ait APK dosyasını ücretsiz indirerek internet deneyiminizi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz.

Samsung Max - Data Savings ekran görüntüleri Samsung Max - Data Savings ekran görüntüleri Samsung Max - Data Savings ekran görüntüleri Samsung Max - Data Savings ekran görüntüleri Samsung Max - Data Savings ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

DNS seçici özelliği eklenmiş,

Kararlılık ve stabilite geliştirmeleri yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.5.45

GeliştiriciSamsung Electronics Co., Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi24.02.2018 - 13:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme729

Dosya boyutu 11.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8299

Güvenlik seçicileri
Samsung Max - Data Savings eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Samsung Max - Data Savings versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder