Samsung Max - Data Savings ikon

Samsung Max - Data Savings APK

v4.0.151

Samsung Max - Data Savings Açıklama

Samsung Max internette gezerken veri tasarrufu ve Wi-Fi güvenliği sağlayan başarılı bir yardımcı araç.


Samsung tarafından geliştirilen uygulama hem mobil veri hem de Wi-Fi üzerinden yapacağınız internet bağlantılarını kontrol altına alarak veri tasarrufu yapmanızı sağlıyor. Uygulamanın çalışma mantığı internet sitelerinden yüklenen verileri sıkıştırarak daha hızlı gezinmenizi sağlıyor. Özellikle mobil veri esnasında sitelerin gereksiz dosya indirmelerini iptal eden uygulama internet kotanızın hemen bitmesini engelliyor. Yani bir internet sayfasında 2 megabayt veri ineceği yerde Samsung Max bunu sıkıştırıyor ve 1 megabaytın altına düşürüyor.


Samsung Max'in işe yarar bir özelliği de internette gezerken kişisel verileriniz güvenlik altına alması. Wi-Fi şifrelemesi ve DNS maskeleme yöntemi ile sağlanan bu güvenlik sayesinde internet sitelerinin telefonunuzdaki verilere erişmesi kısıtlanıyor.


Uygulamanın sunduğu hız ve veri tasarrufu özellikleri sadece internet için geçerli değil. Yani, isterseniz telefonunuzda yüklü olan uygulamalar için de Samsung Max'i aktif edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, Samsung Max ile gelen Facebook Ultra uygulamasıyla Facebook'u daha hızlı ve daha az veri harcayacak biçimde kullanmanız mümkün.


Samsung Max ile yapacağınız veri tasarrufu ve güvenlik önlemlerini uygulama arayüzünden takip edebiliyorsunuz. Temel versiyonda ücretsiz olan Samsung Max'i tüm uygulamalar için kullanmak istediğinizde PRO sürümüne geçmeniz gerekiyor. Uygulamaya ait APK dosyasını ücretsiz indirerek internet deneyiminizi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Samsung Max APK son sürüm güncellemesiyle;

AdMob ve FB Ads kütüphaneleri güncellenmiş,

Uygulama optimizasyonu yapılmış,

Hatalar düzeltilmiş.

Samsung Max - Data Savings ekran görüntüleri Samsung Max - Data Savings ekran görüntüleri Samsung Max - Data Savings ekran görüntüleri Samsung Max - Data Savings ekran görüntüleri Samsung Max - Data Savings ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.0.151

GeliştiriciSamsung Electronics Co., Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi24.02.2018 - 13:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme778

Dosya boyutu 13.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8299

GÜVENLİKİndireceğiniz Samsung Max - Data Savings APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.opera.max.global

APK imzası: 7dde734aef2ba3bd04d994e6367ebb53eaf3432d

Samsung Max - Data Savings eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Samsung Max - Data Savings versiyonları:
  • 1. Samsung Max - Data Savings v3.5.45
  • 2. Samsung Max v3.3.32
  • 3. Samsung Max v3.1.52
  • 4. Opera Max - Veri yöneticisi

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.8

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder