Samsung Max - Data Savings ikon

Samsung Max - Data Savings APK

v4.0.151

Samsung Max internette gezerken veri tasarrufu ve Wi-Fi güvenliği sağlayan başarılı bir yardımcı araç.


Samsung tarafından geliştirilen uygulama hem mobil veri hem de Wi-Fi üzerinden yapacağınız internet bağlantılarını kontrol altına alarak veri tasarrufu yapmanızı sağlıyor. Uygulamanın çalışma mantığı internet sitelerinden yüklenen verileri sıkıştırarak daha hızlı gezinmenizi sağlıyor. Özellikle mobil veri esnasında sitelerin gereksiz dosya indirmelerini iptal eden uygulama internet kotanızın hemen bitmesini engelliyor. Yani bir internet sayfasında 2 megabayt veri ineceği yerde Samsung Max bunu sıkıştırıyor ve 1 megabaytın altına düşürüyor.


Samsung Max'in işe yarar bir özelliği de internette gezerken kişisel verileriniz güvenlik altına alması. Wi-Fi şifrelemesi ve DNS maskeleme yöntemi ile sağlanan bu güvenlik sayesinde internet sitelerinin telefonunuzdaki verilere erişmesi kısıtlanıyor.


Uygulamanın sunduğu hız ve veri tasarrufu özellikleri sadece internet için geçerli değil. Yani, isterseniz telefonunuzda yüklü olan uygulamalar için de Samsung Max'i aktif edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, Samsung Max ile gelen Facebook Ultra uygulamasıyla Facebook'u daha hızlı ve daha az veri harcayacak biçimde kullanmanız mümkün.


Samsung Max ile yapacağınız veri tasarrufu ve güvenlik önlemlerini uygulama arayüzünden takip edebiliyorsunuz. Temel versiyonda ücretsiz olan Samsung Max'i tüm uygulamalar için kullanmak istediğinizde PRO sürümüne geçmeniz gerekiyor. Uygulamaya ait APK dosyasını ücretsiz indirerek internet deneyiminizi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz.

Samsung Max - Data Savings ekran görüntüleri Samsung Max - Data Savings ekran görüntüleri Samsung Max - Data Savings ekran görüntüleri Samsung Max - Data Savings ekran görüntüleri Samsung Max - Data Savings ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Samsung Max APK son sürüm güncellemesiyle;

AdMob ve FB Ads kütüphaneleri güncellenmiş,

Uygulama optimizasyonu yapılmış,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder