Turkcell ikon

Turkcell APK

v16.1.0

Turkcell Android uygulaması ile Turkcell hattınıza ait aboneliğinizi yönetebilir, tüm mobil işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Dijital Operatör servisinin yerini alan yeni ismiyle Turkcell uygulaması İşlem Merkezi, Dijital Mağaza ve Yardım olmak üzere üç ana bölümden oluşuyor. Bu uygulamayla Turkcell farklı servislerini bir araya getirerek tüm ihtiyaçları karşılayacak bir uygulama ortaya koymuş. Hem Turkcell hem de diğer operatör kullanıcılarının kullanabildiği Turkcell Android uygulamasının bölümleri ve işlevleri şunlar:

  • İşlem Merkezi bölümünde GSM hattınızın kalan kullanımları görüntüleyebilir, fatura detaylarını inceleyebilir ve tüm abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Dijital Mağaza bölümü ise Turkcell'in kullanıma sunduğu tüm tarifeleri ve cihazları görüntüleyip satın alabileceğiniz bölümdür. Bu bölüm Türk Telekom ve Vodafone dahil tüm operatörlerin kullanımına açık.
  • Yardım bölümünde ise yapay zekayla desteklenmiş Turkcell Asistan Botu ile soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Turkcell, Dijital Operatör'de olan Superonline aboneliklerini ve Salla Kazan sistemini devam ettiriyor. Superonline aboneliğini uygulamaya eklemek ve abonelik işlemlerini yönetmek için Hesap Ekle kısmından abonelik bilgilerinizi girmeniz yeterli. Turkcell ve Superonline hesaplarınızı yönetmek için Turkcell APK dosyasını ücretsiz indirip kurarak kullanabilirsiniz.

Turkcell nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Turkcell APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Turkcell ekran görüntüleri Turkcell ekran görüntüleri Turkcell ekran görüntüleri Turkcell ekran görüntüleri Turkcell ekran görüntüleri

Yorumlar

Turkcell için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Dijital Operatör için
Ben niye indiremiyorum
Ziyaretçi3 yıl önce Dijital Operatör için
Kimliğimihattıma güncelliğiniyapmak istiyorum
Ziyaretçi4 yıl önce Dijital Operatör için
Turkcell.hesabım.yuklermisiniz