Duo Mobile ikon

Duo Mobile APK

v4.36.0

Duo Mobile Açıklama

Duo Mobile, internet üzerinde kullandığınız kişisel hesaplarınız için kullanabileceğiniz başarılı bir giriş güvenlik uygulamasıdır.


Aslında Duo Mobile iki adımlı doğrulama hizmeti veren bir servis. Instagram ya da TikTok gibi bir platformda hesabınızın olduğunu düşünün. Bu hesaba giriş yaparken mail adresinizi ve parolanızı yazmanız yeterli oluyor. Bu platformlardaki hesabınızda iki adımlı doğrulamayı aktifleştirirseniz, parola dışında cep telefonu numaranıza gelecek bir doğrulama kodunu da yazmanız gerekecek. Böylece hesaba girerken hem parola hem de doğrulama kodu yazarak daha güvenli giriş yapacaksınız.


Kullandığımız telefon, tablet ve akıllı saat gibi cihazların içerisinde sayısız kişisel bilgilerimiz bulunuyor. Özel ve hassas olan fotoğraf, video ve mesaj gibi bilgilerse çok daha önemli. Bu nedenle bilgilerimizi korumak her zaman önemli olmuştur. Duo Mobile, Google Authenticator ve Microsoft Authenticator gibi iki adımlı doğrulama servisleri bizler için daha güvenli hesap girişi sağlıyor. İnternet üzerindeki hesaplarınızı daha güvenli hale getirmek için 2FA doğrulamasını yani iki adımlı doğrulamayı mutlaka etkinleştirmenizi öneriyoruz. Uygulama tamamen ücretsiz. Duo Mobile APK dosyasını indirip kurarak hesabınızı ekleyebilirsiniz.

Duo Mobile ekran görüntüleri Duo Mobile ekran görüntüleri Duo Mobile ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.36.0

GeliştiriciDuo Security LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 10.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi28.03.2023 - 21:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme0

Dosya boyutu 18.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11354

GÜVENLİKİndireceğiniz Duo Mobile APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.duosecurity.duomobile

APK imzası: 56a8fc4417e41e0eb0b24e8b17ee1f447d0381e5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder