Mint Browser - Video download, Fast, Light, Secure ikon

Mint Browser - Video download, Fast, Light, Secure APK

v2.2.1

Mint Browser, hız ve performans odaklı geliştirilmiş bir Android tarayıcı uygulamasıdır.


Android tarayıcı uygulamaları içerisinde artık hız ve performans oldukça önemli. Cihaz performanslarının yeterli olmaması yüzünden birçok uygulama sekme sayısı arttıkça yavaşlıyor. Mint Browser hafif ve performans odaklı geliştirilmiş alt yapısı sayesinde öne çıkan bir tarayıcı. Xiaomi tarafından resmi olarak geliştirilen uygulama internette gezinmek için kullanabileceğiniz başarılı bir alternatif.


Mint tarayıcının temel özellikleri arasında yer imi ekleme, arşiv, veri tasarrufu ve gece modu (koyu tema) bulunuyor. Bunların yanında Mint Browser'in öne çıkan en önemli özelliği ise web sayfalarındaki videoları indirme desteği sunması. Özellikle YouTube, Facebook ve Instagram gibi popüler ağlardaki videoları Mint Browser'in video indirme özelliği sayesinde kolayca indirebilirsiniz.


Tamamen ücretsiz olan bu tarayıcı uygulamasını kullanmak için Mint Browser APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli.

Mint Browser - Video download, Fast, Light, Secure ekran görüntüleri Mint Browser - Video download, Fast, Light, Secure ekran görüntüleri Mint Browser - Video download, Fast, Light, Secure ekran görüntüleri Mint Browser - Video download, Fast, Light, Secure ekran görüntüleri Mint Browser - Video download, Fast, Light, Secure ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder