Mint Browser - Video download, Fast, Light, Secure ikon

Mint Browser - Video download, Fast, Light, Secure

v2.2.1

Mint Browser, hız ve performans odaklı geliştirilmiş bir Android tarayıcı uygulamasıdır.


Android tarayıcı uygulamaları içerisinde artık hız ve performans oldukça önemli. Cihaz performanslarının yeterli olmaması yüzünden birçok uygulama sekme sayısı arttıkça yavaşlıyor. Mint Browser hafif ve performans odaklı geliştirilmiş alt yapısı sayesinde öne çıkan bir tarayıcı. Xiaomi tarafından resmi olarak geliştirilen uygulama internette gezinmek için kullanabileceğiniz başarılı bir alternatif.


Mint tarayıcının temel özellikleri arasında yer imi ekleme, arşiv, veri tasarrufu ve gece modu (koyu tema) bulunuyor. Bunların yanında Mint Browser'in öne çıkan en önemli özelliği ise web sayfalarındaki videoları indirme desteği sunması. Özellikle YouTube, Facebook ve Instagram gibi popüler ağlardaki videoları Mint Browser'in video indirme özelliği sayesinde kolayca indirebilirsiniz.


Tamamen ücretsiz olan bu tarayıcı uygulamasını kullanmak için Mint Browser APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli.

Mint Browser - Video download, Fast, Light, Secure ekran görüntüleri Mint Browser - Video download, Fast, Light, Secure ekran görüntüleri Mint Browser - Video download, Fast, Light, Secure ekran görüntüleri Mint Browser - Video download, Fast, Light, Secure ekran görüntüleri Mint Browser - Video download, Fast, Light, Secure ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.2.1

GeliştiriciXiaomi Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi16.07.2019 - 12:29

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme8

Dosya boyutu 12.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9752

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder