SMS Backup & Restore ikon

SMS Backup & Restore APK

v10.05.504

SMS Backup & Restore, Android için geliştirilen ve kullanımı oldukça kolay bir mesaj yedekleme uygulamasıdır.

 

Her telefon değişikliği sırasında mesajları yedeklemek ve yeni telefona aktarmak çoğu kullanıcı için oldukça zordur. SMS Backup & Restore uygulaması bu işlemi kolayca yapmanızı sağlayan başarılı bir yedekleme aracıdır. Uygulama temel olarak mesajları yedeklemek için geliştirilmiş, ancak arama kayıtlarını yedekleme özelliği de bulunuyor.

 

SMS Backup & Restore'un kullanımı oldukça basit: Uygulamayı kurduktan sonra yedekleme ayarlarını birkaç dokunuşla yapıyorsunuz. Daha sonra yedeklemenin telefon hafızasına mı, yoksa Google Drive gibi bir bulut depolamaya mı yapacağını belirliyorsunuz. Tavsiyemiz yedeklerinizi her zaman bulut depolama alanında tutmanız, bu sayede yedeklerinize her zaman ulaşabilirsiniz.

 

SMS Backup & Restore temel özellikleriyle ücretsiz olarak sunuluyor. SMS Backup & Restore APK dosyasını indirerek Android mesajlarınızı yedekleyebilir ve yeni cihazınıza kolayca yükleyebilirsiniz.

SMS Backup & Restore ekran görüntüleri SMS Backup & Restore ekran görüntüleri SMS Backup & Restore ekran görüntüleri SMS Backup & Restore ekran görüntüleri SMS Backup & Restore ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder