SMS Backup & Restore ikon

SMS Backup & Restore

v10.05.504

SMS Backup & Restore, Android için geliştirilen ve kullanımı oldukça kolay bir mesaj yedekleme uygulamasıdır.

 

Her telefon değişikliği sırasında mesajları yedeklemek ve yeni telefona aktarmak çoğu kullanıcı için oldukça zordur. SMS Backup & Restore uygulaması bu işlemi kolayca yapmanızı sağlayan başarılı bir yedekleme aracıdır. Uygulama temel olarak mesajları yedeklemek için geliştirilmiş, ancak arama kayıtlarını yedekleme özelliği de bulunuyor.

 

SMS Backup & Restore'un kullanımı oldukça basit: Uygulamayı kurduktan sonra yedekleme ayarlarını birkaç dokunuşla yapıyorsunuz. Daha sonra yedeklemenin telefon hafızasına mı, yoksa Google Drive gibi bir bulut depolamaya mı yapacağını belirliyorsunuz. Tavsiyemiz yedeklerinizi her zaman bulut depolama alanında tutmanız, bu sayede yedeklerinize her zaman ulaşabilirsiniz.

 

SMS Backup & Restore temel özellikleriyle ücretsiz olarak sunuluyor. SMS Backup & Restore APK dosyasını indirerek Android mesajlarınızı yedekleyebilir ve yeni cihazınıza kolayca yükleyebilirsiniz.

SMS Backup & Restore ekran görüntüleri SMS Backup & Restore ekran görüntüleri SMS Backup & Restore ekran görüntüleri SMS Backup & Restore ekran görüntüleri SMS Backup & Restore ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv10.05.504

GeliştiriciSyncTech Pty Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi10.05.2019 - 12:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme6

Dosya boyutu 7.80 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9595

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder