Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Araçlar » SHAREit - Transfer & Share

SHAREit - Transfer & Share

v3.9.18_ww
reklamlar
SHAREit - Transfer & Share
SHAREit - Transfer & Share ekran görüntüleri SHAREit - Transfer & Share ekran görüntüleri SHAREit - Transfer & Share ekran görüntüleri SHAREit - Transfer & Share ekran görüntüleri SHAREit - Transfer & Share ekran görüntüleri SHAREit - Transfer & Share tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

SHAREit - Transfer & Share Açıklama

SHAREit platformlar arası hızlıca dosya aktarım yapabilen oldukça başarılı bir uygulama.

 

Bluetooth ve kablosuz ağlardan (Wi-Fi) 200 kata kadar yüksek hızda aktarım yapabilen SHAREit'in en önemli özelliği, birden fazla platform arasında dosya aktarımı yapabilmesi. Android, iOS, Windows ve MAC platformları halihazırda SHAREit tarafından destekleniyor. Bu platformlar arasında dosya transferi yapmak için, aktarım yapacağınız cihazlara SHAREit uygulamasını yüklemeniz gerekiyor.

 

Uygulama en çok aktarım ihtiyacı duyulan fotoğraf, müzik, video ve belge dosyaları haricinde, adres defteri, rehber ve mesajları da paylaşma özelliğine sahip. Özellikler yeni bir telefon alındığında en çok rehber ve mesaj aktarma işlemleri kullanıcılar için büyük bir sorun. SHAREit'in rehber ve mesajlarınızı bilgisayara veya başka bir cihaza aktarabilmesi sizi bu sorundan kurtarıyor.

Güncelleme Notları

Paylaşım alanında arkadaşlarınızın paylaştıklarını doğrudan görebilirsiniz,

Yeni avatarlar eklendi,

Küçük hatalar düzeltildi. 

reklamlar

SHAREit - Transfer & Share Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: