IObit Applock - Yüz Kilidi ikon

IObit Applock - Yüz Kilidi APK

v2.2.1

IObit Applock - Yüz Kilidi Açıklama

IObit Applock yüzünüzü şifre haline getirerek diğer güvenlik uygulamalarından farklı bir deneyim sunuyor.


Mobil cihazların ekran kilidini genellikle şifre veya çizim yaparak açıyoruz. IObit bu işlemi bir tık daha ileriye götürerek özel geliştirilmiş yapay zeka sayesinde yüzünüzü şifre haline getiriyor. Uygulamanın yüz kilidi olarak tanıttığı bu özelliği sadece ekran kilidinde değil, uygulamalarda, ayarlarda, mesajlarda, fotoğraflarda da kullanabiliyorsunuz. Örneğin Facebook uygulamasını kullanabilmek için bir yüz kilidi koyabilirsiniz. Bu sayede yüzünüzü taratmadan Facebook'u sizden başka kimse başlatamıyor.


Uygulama yanlış şifre girerek kilidi açmaya çalışan davetsiz misafirler için de bazı önlemler almış. Bunlardan birisi özçekim (selfie) yaparak yanlış şifre giren kullanıcının fotoğrafını çekmek: Uygulama mobil cihazınızdaki şifreyi yanlış girerek açmak isteyen kullanıcıları özçekim yaparak kaydediyor ve uygulama ayarlarından e-posta adresinizi girdiyseniz size bir e-posta gönderiliyor. İkinci özellikse aldatıcı ekran özelliği. Yanlış şifre girilmesi halinde tüm kişisel verileriniz gizlenerek davetsiz misafire aldatıcı bir ekran sunuluyor ve kullanıcı hiçbir şekilde gizlediğiniz bilgilere ulaşamıyor.


Uygulamanın şifreleme görevleri tamamen ücretsiz, fakat güvenlik ekranını ve bazı özellikleri kişiselleştirmek için Pro sürümünü satın almak gerekiyor.

IObit Applock - Yüz Kilidi ekran görüntüleri IObit Applock - Yüz Kilidi ekran görüntüleri IObit Applock - Yüz Kilidi ekran görüntüleri IObit Applock - Yüz Kilidi ekran görüntüleri IObit Applock - Yüz Kilidi ekran görüntüleri
Artıları

Oldukça hızlı çalışan yapay zeka,

Uygulama kilitleme desteği,

Aldatıcı ekran özelliği,

Yanlış şifre bildirimi yapması.

Eksileri

Kişiselleştirme sadece ücretli sürümde sunuluyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.2.1

GeliştiriciIObit Applock Team

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi25.02.2017 - 12:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme442

Dosya boyutu 4.10 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7489

GÜVENLİKİndireceğiniz IObit Applock - Yüz Kilidi APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: mobilesecurity.applockfree.android

APK imzası: f855b076e2a1d9659e6e9521ecf0ab0465bab167

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder